Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Grand Riviera Princess

Mexiko, Mayská riviera, Playa Del Carmen

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Grand Riviera Princess All Suites & Spa Resort
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 54 590 Kč

Dostupných: 872 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Poloha

Tento hotelový resort, skládající se ze dvou rovnocenných částí (Grand Riviera a Grand Sunset) se nachází v přírodním parku cca 10 km od střediska Playa del Carmen přímo na krásné písečné pláži.

Popis

Recepce s lobby, 9 restaurací (2 hlavní bufetové, 7 a la carte -  gurmánská, asijská, mexická, italská a další), 9 barů (včetně sportbaru otevřeného 24 hodin denně, piano baru a swim up barů), 12 bazénů (z toho 4 dětské), miniklub a klub pro teenagery, lékařské centrum, spa centrum, obchodní centrum, internet  a hlídání dětí (oboje za poplatek), shuttle bus do Playa del Carmen (dle možnosti). Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava

V rámci all inclusive fitness, denní a večerní animace, 6 tenisových kurtů, multifunkční hřiště, diskotéka, nemotorizované vodní sporty na pláži. Za poplatek možnost zajímavých golfových balíčků.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje typu junior suite s možností ubytování další dospělé osoby či 2 dětí do 12 let (na stávajícím počtu lůžek) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací a stropním ventilátorem, trezorem, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlícím prknem, SAT TV, kávovarem, telefonem, minibarem (denně doplňována voda a lehké nápoje) a balkonem nebo terasou. Za příplatek též pokoje typu deluxe s přímým vstupem do bazénu či s vířivou vanou (v patře), Platinum suite nejblíže pláži nebo Laguna Villa suite ve zcela oddělené části.

Stravování

Formou all inclusive 24 hodin denně (do restaurací a la carte nutná rezervace předem), místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

Ostatní

- všechny pokoje typu suite - široké zázemí hotelového resortu s dostatkem zábavy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat