Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Grand Velas Riviera Maya

Mexiko, Mayská riviera, Playa Del Carmen

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Grand Velas Riviera Maya Resort
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno
Cena za osobu od 102 090 Kč

Dostupných: 1 840 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Popis

Recepce, 8 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 6 barů, 5 bazénů, dětský bazén, lázně, masáže, obchůdky se suvenýry, směnárna, dětský klub, hlídání dětí na vyžádání za poplatek, dětské hřiště, klub pro nástileté Wi-fi v areálu hotelu, konferenční vybavení, konferenční místnosti a prádelna.

Sport a zábava

Animační programy, posilovna, joga, vodní sporty na pláži, 18ti jamkové hřiště je vzdálené cca 2 km od hotelu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi, CD/DCD přehrávač, telefon, minibar, trezor, varná konvice, žehlička s žehlícím prknem, balkon, bětšina pokojů má výhled no moře. Vybavení pokojů se v jednotlivých částech může lišit.

Stravování

Snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Poloha

Hotel Grand Velas Riviera Maya patří mezi nejluxusnější hotely v oblasti Cancunu, obklopuje ho pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel má několik částí, jedna je pro rodiny s dětmi, druhá jenom pro osoby starší 18ti let a Grand Zen, která nabízí splynutí s přírodou, hotel umožňuje ubytovat 2 děti a Infanta na pokoji s rodiči. Grand Velas Riviera Maya je vzdálen cca 31 km od letiště v Cancunu, což představuje cca 30 minut jízdy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat