Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Grand Velas Riviera Maya

Mexiko, Mayská riviera, Playa Del Carmen

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Grand Velas Riviera Maya
Hotel Grand Velas Riviera Maya Resort
Počasí
30 °C - Skoro zataženo
30 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 95 690 Kč

Dostupných: 321 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Popis

Recepce, 8 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 6 barů, 5 bazénů, dětský bazén, lázně, masáže, obchůdky se suvenýry, směnárna, dětský klub, hlídání dětí na vyžádání za poplatek, dětské hřiště, klub pro nástileté Wi-fi v areálu hotelu, konferenční vybavení, konferenční místnosti a prádelna. Písčitá u hotelu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi, CD/DCD přehrávač, telefon, minibar, trezor, varná konvice, žehlička s žehlícím prknem, balkon, bětšina pokojů má výhled no moře. Vybavení pokojů se v jednotlivých částech může lišit.

Sport a zábava

Animační programy, posilovna, joga, vodní sporty na pláži, 18ti jamkové hřiště je vzdálené cca 2 km od hotelu.

Stravování

All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Poloha

Hotel Grand Velas Riviera Maya patří mezi nejluxusnější hotely v oblasti Cancunu, obklopuje ho pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel má několik částí, jedna je pro rodiny s dětmi, druhá jenom pro osoby starší 18ti let a Grand Zen, která nabízí splynutí s přírodou, hotel umožňuje ubytovat 2 děti a Infanta na pokoji s rodiči. Grand Velas Riviera Maya je vzdálen cca 31 km od letiště v Cancunu, což představuje cca 30 minut jízdy.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat