Vyhledat zájezd

Hotel Now Jade Riviera Cancun

Mexiko, Mayská riviera

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Oblačno

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Poloha

Luxusní hotel Now Jade Riviera Cancun leží 12 mil od mezinárodního letiště Cancun, nedaleko rybářského městečka Puerto Morelos. Možnosti nakupování a zábavy se nacházejí v blízkém okolí hotelu.

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, klub pro děti, 5 restaurací, 6 barů, bazény, večerní animační programy, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, fitness centrum, konferenční prostory, možnost připojení k internetu, možnost výměna měny, bankomat, obchůdky, a možnost hlídání dětí na vyžádání za poplatek.

Pláž: Resort se rozkládá přímo u tropické pláže.

Ubytování

V hotelu je celkem 550 suit. K vybavení každé suity patří balkon nebo terasa, jacuzzi pro dvě osoby, koupelna s WC, fén, telefon s přímou volbou, kabelová TV, minibar, elektronický trezor, budík s MP3 přehrávačem, individuálně ovladatelná klimatizace a zařízení pro přípravu kávy a čaje.

Sport a zábava

Tenis, kajaky, šnorchlování, možnost půjčení kol, noční promítání filmů pod širým nebem, windsurfing, sportovní rybaření, potápění. Využít také můžete některého z námi nabízených fakultativních výletů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mexiko v lokalitě Mayská riviera nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat