Vyhledat zájezd

Occidental Grand XCaret

Mexiko, Mayská riviera

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní, 13 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Oblačno

Exotické zájezdy

Poloha

kvalitní hotelový komplex obklopuje krásná tropická zahrada. Hotýlek je vzdálen pouze 5 minut od nádherné pláže Playa del Carmen. Transfer z mezinárodního letiště v Cancunu trvá cca 40 minut jízdy.

Popis

recepce, 11 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 14 barů, diskotéka, 3 bazény, dětské koutek, hlídání dětí za poplatek, lázně, masáže, směnárna, přístup k internetu, faxu, půjčovna aut, prádelna, konferenční místnosti. písčitá s bílým pískem u hotelu.

Sport a zábava

animační programy, posilovna, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, petanque, mini golf, volejbal, šachy. Vodní sporty

Ubytování

769 pokojů ve dvoupatrových bungalovech je vybaveno

Stravování

all inclusive

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mexiko v lokalitě Mayská riviera nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat