Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Secrets Silversands

Mexiko, Mayská riviera, Puerto Morelos

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Secrets Silversands Riviera Cancun
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 51 830 Kč

Dostupných: 605 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Klidná. Místní centrum s restauracemi, bary a obchody cca 24 km. Letiště Cancun cca 20 km.

Popis

Přímo na hotelové pláži s jemným pískem. Bar na pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. 433 pokojů, vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, 7 a-la-carte restaurací, 8 barů, kavárna, obchod se suvenýry, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází 8 sladkovodních bazénů, opalovací terasa, bar, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Internetový koutek. WiFi zdarma.

Sport a zábava

Aerobic, biliár, boccia, lukostřelba, kajaky, šlapadla, stolní tenis, fitness, volejbal, aqua aerobic, sindsurfing, tenis, denní, sportovní a večerní animační program. Za poplatek: potápění a golf (v blízkosti). Vířivka. Za poplatek: Spa centrum o rozloze 1 115 m2, masáže.

Ostatní

Pouze pro dospělé. Přímo na hotelové pláži. 7 a-la-carte restaurací.
Info: Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, místní kategorie: 5. Hotel pouze pro dospělé - pobyt možný od 18 let.
Upozornění: Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE"; ekologická daň: od 1.1.2017, cca 1 USD/pokoj/noc, platba při odjezdu z hotelu.

Ubytování

Junior suite (A1A/A2A/A3A): cca 64 m2, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, vířivka, fén, WC, kávovar, trezor, posezení, telefon, satelitní TV, CD/DVD přehrávač, balkon nebo terasa s výhledem na bazén. Junior suite (A1B/A2B/A3B): s přímým vstupem do bazénu, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A/A3A. Junior suite (A1C/A2C): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A/A3A. Suite Preferred Club (A1D/A2D): se službami navíc - např. denní tisk, výběr polštářů, privátní check in/out a další, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A/A3A. Junior suite (A1F/A2F/A3F): některé s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A/A3A. Junior suite Preferred Club  (A1G/A2G/A3G): v první linii u moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1D/A2D.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje během celého dne.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat