Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Zoetry Paraiso De La Bonita

Mexiko, Mayská riviera

Strava All inclusive, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Zoetry Paraiso de La Bonita
Hotel Zoëtry Paraiso De La Bonita Riviera Maya
Hotel Zoëtry Paraiso de La Bonita Riviera Maya
Hotel Zoëtry Paraiso de la Bonita Riviera Maya
Počasí
26 °C - Oblačno
26 °C - Oblačno
Cena za osobu od 67 590 Kč

Dostupných: 2 615 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Hotel Zoetry Paraiso de La Bonita se nachází na Mayské riviéře, která se táhne v délce 160 km na Yucatanském poloostrově na východním pobřeží, vzdálený cca 13 km od mezinárodního letiště Cancun, na klidném místě plném romantiky. Hotel nabízí nádherný výhled na oceán a relaxační wellness. Riviéra je také častým cílem vyznavačů šnorchlování a potápění, protože pod vodou se ukrývá bohatý podmořský život s pestrobarevnými rybkami a chráněnými korály. Hotel je jurčen pouze pro osoby starší 18ti let.

Popis

Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, bazén, wellness centrem s nabídkou různých procedur, sauna, pára, vířivka, kasinem, tenisovými kurty.Privátní písčitá pláž s bílým pískem u hotelu.

Sport a zábava

Animační programy pro dospělé a děti, posilovna, joga, tenis, stolní tenis, kurzy vaření, tance a španělštiny, šnorchlování, Vodní sporty na pláži, plachtění, rybaření a výlety.

Stravování

Snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Hotel nabízí výborné labužnické stolování ve třech restauracích, používá k přípravě bio potraviny většinou vypěstované u místních farmářů, na vyžádání kuchaří vaří jídla pro alergiki, či bezlepkouvou stravu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat