Vyhledat zájezd

Zoetry Paraiso de La Bonita

Mexiko, Mayská riviera

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní, 13 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Popis

Hotel je vybaven recepcí, vstupní halou, bazénem, 3 restauracemi s místní a mezinárodní kuchyní, barem, wellness centrem s nabídkou různých procedur, golfovým hřištěm, saunou, jacuzzi, fitness centrem, kasinem, tenisovými kurty. Díky své nádherné soukromé pláži na krásném pobřeží Karibského moře a mnoho velkých normálních a mořských bazénů nabízí mnoho způsobů využití času.

Poloha

Hotel nacházející se na Mayské riviéře, která se táhne v délce 160 km na Yucatanském poloostrově na východním pobřeží, vzdálený cca 35 km od mezinárodního letiště Cancun na klidném místě plném romantiky. Hotel nabízí nádherný výhled na oceán a relaxační wellness. Riviéra je také častým cílem vyznavačů šnorchlování a potápění, protože pod vodou se ukrývá bohatý podmořský život s pestrobarevnými rybkami a chráněnými korály.

Sport a zábava

plavání, potápění, šnorchlování, plachtění, rybaření, posilování, tenis, golf, wellness, meditace, lekce španělštiny, aqua aerobik, lekce vaření, keramiky, dýchání.

Ubytování

Všech našich 90 přímořských apartmánů je individuálně vybaveno ručně vybránym uměním a sochařstvím a nabízí elegantní Bvlgari toaletní potřeby, jemné kvalitní ložní prádlo, velkou soukromou terasu, nabíjení stanice pro digitální zařízení, výhled na oceán a další. Každý pokoj je vybaven soukromou terasou, fén, televize, DVD, trezor.

Stravování

hotel nabízí nejlepší labužnické stolování v našich třech restauracích, kde nejsou rezervace nikdy požadovány. Vyberte si z řady organických a zdravých na srdce la carte restaurací servírující lokálně pěstované pokrny a individuální kuchyně. Každá restaurace podává také bezlepková a vegetariánská jídla, nebo si může objednat jakékoliv jídlo alergie nebo dietní s omezení.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mexiko v lokalitě Mayská riviera nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat