Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Occidental Allegro Cozumel

Mexiko, Cozumel

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno
Cena za osobu od 45 290 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Poloha

Hotel Occidental Allegro Cozumel se nachází na jednom z nejpěknějších ostrovů Karibiku Cozumel. Kousek od hotelu se nachází korálový útes Palancar, který je vhodný i pro náročnější potápěče. Transfer z mezinárodního letiště v cancunu trvá cca 2,5 hodiny.

Sport a zábava

Zdarma: Animační programy, tenisové kurty, stolní tenis, plážový fotbal, plážový volejbal, biliár, stolní hry. Vodní sporty: šnorchlování, kajaky, plachtění, aqua aerobik, windsurfing. Za poplatek golf, motorizované vodní sporty, potápění a fakultativní služby.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, rádio, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání.

Popis

Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, 2 bazény, 1 dětský bazén, vířivka, obchůdky, diskotéka, směnárna, dětský klub, hlídání dětí za poplatek, prádelna, žehlička a žehlící prkno na vyžádání, konferenční místnosti. Písčitá s bílým pískem u hotelu.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby. Poslední bar se zavírá 01:30 ráno.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat