Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Jackalberry Lodge

Mosambik, Kombinace destinací

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Exotické zájezdy

Popis

Jackalberry Lodge *****,Thornybusch Game Reserve: Koupelna s výhledem do buše a WC, vnitřní i venkovní sprcha, pohodlná terasa, klimatizace (včetně topení), moskytiéra, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, kávovar, bezpečnostní trezor.All Inclusive.Zahrnuje plnou penzi (vyjma nápojů), čaj/kávu, 2x denně ranní a odpolední safari v otevřených terénních vozech s rangerem.Do oblasti Thornybush Game Reserve doporučujeme prevenci proti malárii.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Johannesburgu.

Den 2: NP KRUGER: Přílet do Johannesburgu, přivítání zástupcem partnerské CK – v případě prodloužení zájezdu do JAR transfer na letiště. Letecký transfer do oblasti Národního parku Kruger a pozemní transfer do privátní lodže Jackalberry Lodge v rezervaci Thornybusch či Simbavati River Lodge v rezervaci Timbavati. Ubytování, oběd. V podvečer safari s rangerem, nocleh.

Den 3: SAFARI V NP KRUGER: Pobyt v pravé africké buši skýtá všechny výhody ryze soukromé rezervace. Individuální péči rangera, detailní poznání divočiny, komfort ubytování, dob - rodružná putování za divokou zvěří a stopování „Velké pětky“ – čili lva, levharta, buvola, slona a nosorožce. Program se skládá z ranního safari, snídaně, návratu na základnu, odpočinku a oběda. Odpoledne relaxují návštěvníci u bazénu, případně si pobyt zpříjemňují lehkým drinkem. Lze také vyrazit na pěší průzkum buše - pochopitelně jen v doprovodu ozbrojeného rangera. Odpolední čaj pak následuje další výprava do divočiny s rangerem spojená s drinkem při západu slunce a stopování zvěře se světlometem. Po návratu následuje večeře a volný program většinou se sklenkou dobrého vína a v okolí táborového ohniště tzv. Boma.

Den 5: JAR – MOSAMBIK: Transfer na letiště u Národního parku Kruger a odlet do Mosambiku – respektive do hotelového resortu Indigo Bay Island. Ubytování, nocleh.

Den 6: POBYT V MOSAMBIKU: Pobyt v jednom ze špičkových resortů tropického souostroví Bazaruto s mimořádnými podmínkami pro koupání, potápění s bombou či šnorchlování a nepřebernými možnostmi doplňkových sportovně-relaxačních aktivit. Pobyt All Inclusive.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Letecký transfer do vnitrozemí a odlet přes Johannesburg zpět do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Den 10: Pobyt v Mosambiku lze kombinovat se zájezdy do JAR EXO 400 a EXO 405.

Poloha

Jackalberry Lodge *****,Thornybusch Game Reserve: Luxusní privátní lodge ležící v srdci rezervace Thornybusch v oblasti Velkého Krugerova národního parku. Tento hotel v buši vyniká nadstandardními službami, skvělým přístupem personálu, výtečnou kuchyní a dokonalými podmínkami pro pozorování zvěře včetně Big Five - tedy lva, buvola, nosorožce, slona a levharta.Hotel.Sedm luxusních bungalovů (kapacita zaručuje komorní prostředí), restaurace, prostranství s velkým ohništěm na tradiční večeři Boma, bazén, knihovna, obchod se suvenýry, bar.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mosambik v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat