Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Pemba Beach Hotel

Mosambik, Pemba

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Luxusní dovolená Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Pemba Beach Hotel ****, Pemba: Hotel se nachází na břehu oceánu v městečku Pemba cca 240 km od hranic Mosambiku a Tanzanie.Hotel.Tropické zahrady, restaurace, bar, business centrum, bazén s výhledem na pláž, butiky, tržiště, loděnice, posilovna, lázně, dětské hřiště.

Ubytování

Pemba Beach Hotel ****, Pemba: Výhled na moře, balkon, klimatizace, koupelna a WC, moskytiéra, satelitní TV, telefon, kávovar, trezor, vysoušeč vlasů.Aktivity.Bezmotorové vodní sporty (např. kajak), vodní sporty s motorovým člunem (např. vodní lyžování), plážový volejbal, šnorchlování, potápění, výlety za velrybami (dle sezony, srpen - říjen), prohlídky okolí, rybolov.Děti vítány. Hlídání lze předem objednat a je za příplatek.

Program

Den 1: OdLET Z PRAHY: Odlet z Prahy (transfer na letiště v Johannesburgu u prodloužení) a odlet do Pemby v Mosambiku s mezipřistáním v Johannesburgu v JAR či Dar es Salaamu v Tanzanii.

Den 2: PŘÍLET DO MOSAMBIKU: Po příletu do Pemba transfer (na ostrov Matemo a Medjumbe letecký) do vybraného hotelového resortu. Ubytování a nocleh.

Den 3: POBYT: Pobyt v resortu dle vlastního výběru. Možnost fakultativních výle tů a řady sportovních a relaxačních aktivit. Doporučujeme okusit potápění s výstrojí mezi korálovými atoly či jen nenáročné šnorchlování v průzračných vodách oceánu či jiné aktivity: surfing, parasailing, vodní lyžování či rybolov bojovných merlinů.

Den 9: ODLET Z MOSAMBIKU: Transfer na letiště v Pemba - opět buď pozemní nebo letecký a odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Pobyt v Mosambiku lze výhodně zkombinovat s poznávacími zájezdy do Jižní Afriky EXO 400 a 405 do JAR.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mosambik v lokalitě Pemba nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat