Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Medjumbe Privat Island

Mosambik, Timbavati

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
21 °C - Možnost deště
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Dovolená a potápění

Poloha

Medjumbe Privat Island *****, Quirimbas: Ostrov (800 x 350 m), který je zároveň resortem leží v souostroví Quirimbas u severního pobřeží Mosambiku.Hotel.Restaurace s terasou, bar, čítárna, bazén, sportovní prostory.

Ubytování

Medjumbe Privat Island *****, Quirimbas: Mimo jiné 24 bungalovů max. 10 m od pláže, koupelna (vana s výhledem na moře), venkovní sprcha, veranda s bazénkem, houpací síť/visutá lůžka, moskytiéra, klimatizace, minibar, satelitní TV, vysoušeč vlasů, trezor, kávovar.Aktivity.Rybolov, potápění, šnorchlování, vodní lyžování, kajaky, plážový volejbal.Děti do 12 let nelze ubytovat.

Program

Den 1: OdLET Z PRAHY: Odlet z Prahy (transfer na letiště v Johannesburgu u prodloužení) a odlet do Pemby v Mosambiku s mezipřistáním v Johannesburgu v JAR či Dar es Salaamu v Tanzanii.

Den 2: PŘÍLET DO MOSAMBIKU: Po příletu do Pemba transfer (na ostrov Matemo a Medjumbe letecký) do vybraného hotelového resortu. Ubytování a nocleh.

Den 3: POBYT: Pobyt v resortu dle vlastního výběru. Možnost fakultativních výle tů a řady sportovních a relaxačních aktivit. Doporučujeme okusit potápění s výstrojí mezi korálovými atoly či jen nenáročné šnorchlování v průzračných vodách oceánu či jiné aktivity: surfing, parasailing, vodní lyžování či rybolov bojovných merlinů.

Den 9: ODLET Z MOSAMBIKU: Transfer na letiště v Pemba - opět buď pozemní nebo letecký a odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Pobyt v Mosambiku lze výhodně zkombinovat s poznávacími zájezdy do Jižní Afriky EXO 400 a 405 do JAR.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mosambik v lokalitě Timbavati nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat