Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Simbavati River Lodge

Mosambik, Timbavati

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Luxusní dovolená Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve: Oblíbený kemp leží na břehu řeky Nhlaralumi v samém srdci světoznámě proslulé přírodní rezervace Timbavati. Rezervace je domovem bílých lvů a nabízí na více jak 12 000 hektarech autentické a nezapomenutelné africké safari. Lodge je ideálním místem trávení dovolené pro rodiny s dětmi.

Popis

Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve: 4 luxusní stany a 3 chaty, salon, restaurace, bar, bazén, suvenýry, knihovna.

Ubytování

Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve: Koupelna s WC, venkovní sprcha, terasa, klimatizace.Do oblasti Timbavati Game Reserve doporučujeme prevenci proti malárii.

Stravování

Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve: All Inclusive zahrnuje plnou penzi (vyjma nápojů), čaj/kávu, 2x denně ranní a odpolední safari v otevřených terénních vozech s rangerem.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Johannesburgu.

Den 2: NP KRUGER: Přílet do Johannesburgu, přivítání zástupcem partnerské CK – v případě prodloužení zájezdu do JAR transfer na letiště. Letecký transfer do oblasti Národního parku Kruger a pozemní transfer do privátní lodže Jackalberry Lodge v rezervaci Thornybusch či Simbavati River Lodge v rezervaci Timbavati. Ubytování, oběd. V podvečer safari s rangerem, nocleh.

Den 3: SAFARI V NP KRUGER: Pobyt v pravé africké buši skýtá všechny výhody ryze soukromé rezervace. Individuální péči rangera, detailní poznání divočiny, komfort ubytování, dob - rodružná putování za divokou zvěří a stopování „Velké pětky“ – čili lva, levharta, buvola, slona a nosorožce. Program se skládá z ranního safari, snídaně, návratu na základnu, odpočinku a oběda. Odpoledne relaxují návštěvníci u bazénu, případně si pobyt zpříjemňují lehkým drinkem. Lze také vyrazit na pěší průzkum buše - pochopitelně jen v doprovodu ozbrojeného rangera. Odpolední čaj pak následuje další výprava do divočiny s rangerem spojená s drinkem při západu slunce a stopování zvěře se světlometem. Po návratu následuje večeře a volný program většinou se sklenkou dobrého vína a v okolí táborového ohniště tzv. Boma.

Den 5: JAR – MOSAMBIK: Transfer na letiště u Národního parku Kruger a odlet do Mosambiku – respektive do hotelového resortu Indigo Bay Island. Ubytování, nocleh.

Den 6: POBYT V MOSAMBIKU: Pobyt v jednom ze špičkových resortů tropického souostroví Bazaruto s mimořádnými podmínkami pro koupání, potápění s bombou či šnorchlování a nepřebernými možnostmi doplňkových sportovně-relaxačních aktivit. Pobyt All Inclusive.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Letecký transfer do vnitrozemí a odlet přes Johannesburg zpět do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Den 10: Pobyt v Mosambiku lze kombinovat se zájezdy do JAR EXO 400 a EXO 405.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mosambik v lokalitě Timbavati nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat