Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Matemo Island

Mosambik, Timbavati

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
21 °C - Možnost deště
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Exotické zájezdy

Poloha

Matemo Island *****, Quirimbas (bungalov na pláži): Ostrov (8 x 3 km), který je zároveň resortem, leží v souostroví Quirimbas u severního pobřeží Mosambiku.Hotel.Restaurace s terasou, bar, čítárna, bazén, sportovní prostory.

Ubytování

Matemo Island *****, Quirimbas (bungalov na pláži): Mimo jiné 24 bungalovů (tzv. Chalet) max. 10 m od pláže, koupelna (vana s výhledem na moře), venkovní sprcha, veranda, houpací síť, moskytiéra, klimatizace, minibar, satelitní TV, vysoušeč vlasů, trezor, kávovar.Aktivity.Rybolov, potápění, šnorchlování, vodní lyžování, kajaky, plážové hry (volejbal), výlety po okolí, plavby na plachetnicích.Děti vítány. Ubytování dítěte do 3 let možné v pokoji s rodiči. U starších dětí doporučujeme propojené bungalovy.

Program

Den 1: OdLET Z PRAHY: Odlet z Prahy (transfer na letiště v Johannesburgu u prodloužení) a odlet do Pemby v Mosambiku s mezipřistáním v Johannesburgu v JAR či Dar es Salaamu v Tanzanii.

Den 2: PŘÍLET DO MOSAMBIKU: Po příletu do Pemba transfer (na ostrov Matemo a Medjumbe letecký) do vybraného hotelového resortu. Ubytování a nocleh.

Den 3: POBYT: Pobyt v resortu dle vlastního výběru. Možnost fakultativních výle tů a řady sportovních a relaxačních aktivit. Doporučujeme okusit potápění s výstrojí mezi korálovými atoly či jen nenáročné šnorchlování v průzračných vodách oceánu či jiné aktivity: surfing, parasailing, vodní lyžování či rybolov bojovných merlinů.

Den 9: ODLET Z MOSAMBIKU: Transfer na letiště v Pemba - opět buď pozemní nebo letecký a odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Pobyt v Mosambiku lze výhodně zkombinovat s poznávacími zájezdy do Jižní Afriky EXO 400 a 405 do JAR.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mosambik v lokalitě Timbavati nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat