Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Thande Beach Resort

Myanmar, Ngapali

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bungalovy Thande Beach Resort
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 58 990 Kč

Dostupných: 32 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Thande Beach Resort ***, Ngapali: Malebný resort je posazený do krásné tropické zahrady v lukrativní lokalitě Ngapali v oblasti Rakhine v západní části Myanmaru. Patří k legendárnímu řetězci Bagan Thande, který si svou dobrou pověst zachovává svými službami a příjemným personálem. Nabízí ubytování ve 38 stylových bungalovech typu Deluxe a 24 pokoji typu Superior v budově. V základní nabídce jsou bungalovy Deluxe s výhledem na moře.

Popis

Thande Beach Resort ***, Ngapali: 2 restaurace, které nabízejí mimořádně chutnou myanmarskou a tradiční místní kuchyni Rakhine, dále čÍnskou, thajskou a evropskou. Bazén s vířivkou, 24 hodinový servis, internetové připojení na recepci zdarma, obchod se suvenýry.Písčitá pláž přímo před hotelem.

Ubytování

Thande Beach Resort ***, Ngapali: Klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, trezor, satelitní TV, trezor, minibar.

Stravování

Thande Beach Resort ***, Ngapali: Snídaně.

Program

Den 21 - : YANGON: Přílet do Yangonu, transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: YANGON – THANDWE: Snídaně. Fakultativní prohlídka Yangonu včetně největší zlaté pagody na světě – pagody Shwedagon. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Thandwe, po příletu transfer do letoviska Ngapali. Ubytování v hotelu. Nocleh

Den 4: NGAPLI: Snídaně. Pobyt u moře, individuální program s možností využití fakultativních výletů – trekking na horu Amata, polodenní výlet vesnice Thandwe, zapůjčení kol, vodní sporty apod.

Den 9: THANDWE – YANGON – PRAHA: Snídaně, odlet do Yangonu a následně do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Ngapali Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat