Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Palm Beach Resort

Myanmar, Ngwe Saung

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Palm Beach Resort ***, Ngwe Saung: Luxusní resort leží v bujné tropické zeleni přímo u prostorné písečné pláže. Bungalovy v místním stylu leží v palmovém háji. Hotel má celkem 31 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje de luxe.

Popis

Palm Beach Resort ***, Ngwe Saung: Restaurace na terase s širokou nabídkou národní i mezinárodní kuchyně, bar, pokojový servis.Písečná, přímo před hotelem.

Program

Den 21 - : YANGON: Přílet do Yangonu, transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: YANGON – NGWE SAUNG: Snídaně. Fakultativní prohlídka Yangonu včetně největší zlaté pagody na světě – pagody Shwedagon. Odpoledne čtyřhodinový přejezd venkovskou myanmarskou krajinou delty řeky Iravádí do Patheinu, přejezd přes řeku Bassein a příjezd do letoviska Ngwe Saung. Ubytování v hotelu.

Den 4: NGWE SAUNG: Snídaně. Pobyt u moře v tomto klidném a romantickém letovisku, možnost výletů na šnorchlování, vodních sportů, zapůjčení bicyklů.

Den 9: NGWE SAUNG – YANGON: Snídaně. Transfer na letiště v Yangonu, odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Ngwe Saung Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Sport a zábava

Palm Beach Resort ***, Ngwe Saung: Sladkovodní bazén, středisko vodních sportů s půjčovnou windsurfů, tenisový kurt, badmintonový kurt, hřiště na plážový volejbal, relaxační lázně, půjčovna horských kol.

Ubytování

Palm Beach Resort ***, Ngwe Saung: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, minibar, satelitní TV, telefon, pokojový trezor, terasa s výhledem na moře.Na pokoji max. 3 osoby.

Stravování

Palm Beach Resort ***, Ngwe Saung: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Myanmar v lokalitě Ngwe Saung nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat