Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sunny Paradise Resort

Myanmar, Ngwe Saung

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
36 °C - Jasno
36 °C - Jasno
Cena za osobu od 48 990 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Sunny Paradise Resort ***, Ngwe Saung: Hotel sestává z bungalovů, ležících v palmovém háji na široké písečné pláži. Bungalovy jsou v myanmarském stylu z převážně přírodních materiálů. V základní nabídce jsou pokoje standard.

Popis

Sunny Paradise Resort ***, Ngwe Saung: Restaurace, 3 bary, karaoke, pokojový servis a trezory na recepci, business centrum.Písečná, přímo před hotelem.

Sport a zábava

Sunny Paradise Resort ***, Ngwe Saung: Bazén s dětským brouzdalištěm, biliár a kulečník, dětské hřiště, půjčovna windsurfů.

Ubytování

Sunny Paradise Resort ***, Ngwe Saung: Klimatizace, koupelna s WC, TV s videopřehrávačem, minibar, telefon, varná konvice, prostorná terasa.Na pokoji max. 3 osoby.

Stravování

Sunny Paradise Resort ***, Ngwe Saung: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Program

Den 21 - : YANGON: Přílet do Yangonu, transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: YANGON – NGWE SAUNG: Snídaně. Fakultativní prohlídka Yangonu včetně největší zlaté pagody na světě – pagody Shwedagon. Odpoledne čtyřhodinový přejezd venkovskou myanmarskou krajinou delty řeky Iravádí do Patheinu, přejezd přes řeku Bassein a příjezd do letoviska Ngwe Saung. Ubytování v hotelu.

Den 4: NGWE SAUNG: Snídaně. Pobyt u moře v tomto klidném a romantickém letovisku, možnost výletů na šnorchlování, vodních sportů, zapůjčení bicyklů.

Den 9: NGWE SAUNG – YANGON: Snídaně. Transfer na letiště v Yangonu, odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Ngwe Saung Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat