Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Wittelsbacher Hof

Německo, Allgäu, Oberstdorf

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
0 °C - Sněžení
0 °C - Sněžení
Cena za osobu od 19 953 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy

Poloha

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Wittelsbacher Hof se nachází v klidné poloze na jižním kraji střediska. Vstup do lyžařského střediska Oberstdorf/Kleinwalsertal je možný s lanovkou Nebelhornbahn (cca 80...

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. V neděli se pořádá večeře při svíčkách nebo bufet se specialitkami. O Vánocích si pochutnáte na slavnostním vánočním menu s hudebním doprovodem (24.12.) a na první vánoční svátek se podává tradiční vánoční jídlo (25.12.), navíc je o svátcích organizován sváteční program s oslavou a zimní túrou. 31.12. na Vás čeká slavnostní silvestrovský bál.

Popis

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Wittelsbacher Hof se nachází v klidné poloze na jižním kraji střediska. Vstup do lyžařského střediska Oberstdorf/Kleinwalsertal je možný s lanovkou Nebelhornbahn (cca 800 m), Söllereckbahn (cca 3 km) a Fellhornbahn (cca 6 km). Na skibus je to jen cca 200 m. Hotel je obklopen rozlehlými loukami a impozantními vrcholky a užijete si tu zaručeně pohodovou dovolenou. Mnoho možností nákupu a restaurací najdete v centru Oberstdorfu, které je odtud jen cca 400 m. Hotel nabízí příjemnou atmosféru a má k dispozici recepci, výtah, salónek s Wi-Fi (v ceně), jídelnu na snídaně, bar a halu s krbem a stylovým jídelním sálem s útulnou světničkou. Odpočinek pro tělo a duši najdete ve wellness zařízení s krytým bazénem, parní lázní, saunou a kabinkou s infračerveným zářením (v ceně). Kosmetika a masáže jsou možné za poplatek. Navíc je v ceně 1x na osobu a pobyt skiguiding. Lyžárna se sušákem na lyžařskou obuv a bezplatné parkoviště jsou k dispozici. Parkovací garáž je k dispozici za poplatek. Jako host obdržíte také kartu Allgäu-Walser-Card, se kterou máte mimo jiné zvýhodněný vstup do více jak 150 volnočasových zařízení (změna služeb vyhrazena, viz. info na místě). Tak můžete navštívit např. stanici zimních sportů NTC Sport GmbH v Oberstdorf am Neblhorn, kde máte zvýhodněný vstup do zimního zábavného parku, ve kterém si můžete vyzkoušet zábavné sportovní náčiní. Pokud chcete vidět špičkové sportovce při ledním hokeji nebo curlingu nebo si sami zasportovat na ledu, doporučujeme návštěvu ledního sportovního centra Oberstdorf. O něco více klidu najdete třeba v lázních Oberstdorf nebo v místním muzeu, kde se můžete dovědět zajímavé informace např. o trachtech (kroj), místních zvycích nebo řemeslech.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata po předchozí domluvě (5-10 € na den, dle velikosti, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• skipas se načítá na kartičku pro hosty „Allgäu-Walser-Card” (kauce: 10 €), kterou obdržíte v den příjezdu v hotelu
• pro vyzvednutí skipasu je nutné přeložit platný průkaz totožnosti
• děti lyžují za doprovodu rodičů zdarma (2 - 6 let). V případě, že děti lyžují samostatně nebo se účastní lyžařského kurzu je třeba skipas na místě zakoupit
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• příjemné pokoje s kabelovou TV
Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• příjemné pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (Typ A), P:
• příjemné pokoje s kabelovou TV
• balkon
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (Typ B), P:
• zrekonstruované pokoje s kabelovou TV
• balkon
Útulné pokoje jsou láskyplně a individuálně zařízeny a mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, Wi-Fi (za poplatek), fén na vlasy, kosmetické zrcátko, telefon, , rádio, minibar a u některých je i balkon.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat