Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Colosseo

Německo, Bádensko-Württembersko, Rust

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Vlastní
Počasí
30 °C - Oblačno
Pobytové zájezdy

Ubytování

Pokoje jsou zařízeny v italsko-římském stylu a jsou vybaveny s ohledem na požadavky rodin, až pro 4 osoby, s kabelovou TV, internetovým přípojením, koupelnou se sprchou, WC a fénem. Rodinné pokoje (A1A/ A2A/ A3A/A4A): každý pokoj disponuje dvoulůžkem a většina také patrovými postelemi (0,9 x 2 m). Na vyžádání možnost rezervace pěti až šestilůžkových pokojů, kód D. Informace o cenách tematických (kód T) suit ve vaší ck. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Poloha

Těsně vedle španělských hotelů u Europa-Parku. Zábavní park k dosažení podchodem.

Stravování

Snídaně: formou bohatého bufetu s myšákem Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně): večeře v jedné ze dvou restaurací á-la-carte nebo v bufetové restauraci.

Sport a zábava

Tematická římská bazénová zóna ve vnitřním oblouku Kolossea s vyhřívaným vnitřním/venkovním bazénem a dětským vodním světem, saunou, parní lázní, laconiem (od 18 let). Za poplatek: wellness & spa zóna s řadou masážních a kosmetických procedur, medical wellness. Solárium (od 18 let). Kadeřník.

Popis

Nechte se nakazit temperamentem italské radosti ze života. Dolce Vita ve čtyřhvězdičkovém superior hotelu Colosseo. Cca 350 pokojů, z toho 22 exkluzivních tématických suit, je do detailu ztvárněno v římsko-italském stylu. Kolem piazzy s impozantním obloukem Kolosea se jako v toskánském městečku řadí 2 restaurace á-la-carte, bufetová restaurace a kavárna. Nabídku doplňují 2 bary. Možnost nákupů jako v Itálii - v prodejně suvenýrů. A zatímco se dospělí procházejí, mohou se děti dosyta vyřádit v hracím koutku a vykoupat ve vodním hřišti! Hotel navíc nabízí 4 výtahy, prostor na zavazadla, recepci s posezeními a business centrum.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Bádensko-Württembersko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat