Vyhledat zájezd

Hotel Kreta

Německo, Bádensko-Württembersko, Überlingen

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště

Hory a jezera

Poloha

Hotel ležící přímo u jezera Bodensee. Od 7 nocí pobytu vstup do městského muzea. přímo u jezera Bodensee. Nákupní možnosti, restaurace a bary v bezprostřední blízkosti. Kolonáda cca 200 m a lázně s bazénem a saunou 5 min. chůzí. Nádraží Überlingen cca 2 km.

Popis

hotel s 9 pokoji, restaurací, kavárnou s terasou. dětská postýlka na vyžádání v CK, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, výhled na jezero. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, trezorem, sprchou, WC. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vybavení jako A2A, prostornější, navíc malý balkon.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů nebo výběr z menu o 3 chodech. Večeře je podávána v řecké restauraci.

Ostatní

parkování: parkovací dům cca 10 €/den (5 min. chůze od hotelu); domácí zvíře: max. 1 cca 5,50 €/den; lázeňská taxa: cca 1,80 € den/osoba od 16 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 27.6.-24.9. denně/4 noci.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Bádensko-Württembersko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat