Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bergland Hof

Německo, Bavorsko, Neureichenau

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Možnost deště
4 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 448 Kč

Dostupných: 43 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy

Poloha

Rodinně vedený Hotel Bergland Hof se nachází v nadmořské výšce cca 800 m na idylickém, klidném jižním svahu kopce Dreisessel a nabízí nádherný výhled na Bavorský les. Do centra střediska Neureichenau...

Popis

Rodinně vedený Hotel Bergland Hof se nachází v nadmořské výšce cca 800 m na idylickém, klidném jižním svahu kopce Dreisessel a nabízí nádherný výhled na Bavorský les. Do centra střediska Neureichenau se dostanete po zhruba 7,5 km. Nedaleko od hotelu se nachází cvičební terén s vlekem pro děti a dráha na snowtubing (cca 800 m od domu). Rakouský lyžařský areál „Hochficht“ s nočním lyžováním a dětským parkem (vstup ze Schwarzenbergu u Českého lesa) je odtud cca jen 5,5 km. Trasu pro běžkaře najdete po asi 50 m. K vybavení oblíbeného a útulného domu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (za poplatek) a komfortním sedacím koutem, výtah, horská hospůdka s barem, místnost na snídaně a restaurace, kde stojí u plotny sám šéf. Pro Vaše vybavení je zde také lyžárna. Wellness zařízení s vnitřním bazénem (denně 07.00 - 20.00 hodin), finskou a bylinnou saunou, parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením, Kneippovým jezírkem, relaxační místností a zážitkovou sprcho (denně 16.00 - 20.00 hodin, otevírací doba vyhrazená) můžete používat zdarma. Na přání a za poplatek si můžete dopřát také salón krásy a masáže. Parkoviště je k dispozici za poplatek a najdete jej hned u domu.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, AI Ultra:
• pěkně zařízené pokoje se satelitní TV
• některé s balkonem
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, AI Ultra:
• útulné pokoje se satelitní TV
• dvoulůžko a pohovka
• u některých i balkon
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, AI Ultra:
• útulné pokoje se satelitní TV
• dvoulůžko a pohovka
• u některých balkon
Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, AI Ultra:
• pěkně zařízené pokoje se satelitní TV
• některé s balkonem
Příjemné pokoje mají k dispozici koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, rádio, bezpečnostní schránku (některé, za poplatek), fén na vlasy a některé i balkon.

Stravování


Ultra all inclusive se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů (08.00 - 10.00) s vitálním koutkem a každý druhý den s vaječnými pokrmy. V pondělí (10.30 - 12.00 hodin) z bavorské snídaně pro spáče s bílou jitrnicí, louhovým pečivem a bílým pivem.. V poledne obdržíte saláty s kávou a čajem (12.00 - 13.00 hodin) a odpoledne (15.00 - 16.00 hodin) se podává káva, čaj, kakao a moučník stejně jako zmrzlina pro děti. Večer je Vám od 18:00 do 20:30 dostupný bufet s polívkou, předkrmem s možností výběru tří hlavních chodů (v ceně, vegetariánská alternativa) a dezerty. Nealkoholické nápoje jsou zdarma (08.00 - 24.00 hodin), alkoholické nápoje (pivo a domácí víno) od 10.00 do 24.00 hodin. Alkoholické nápoje jako whisky, vodka, pálenka a rum a také prosecco a kvasnicový ležák jsou v čase 18.00 - 24.00 také v ceně. Vánoční večeře a silvestrovská oslava se živou hudbou a půlnočním občerstvením jsou již zahrnuty v ceně stejně jako snídaně pro spáče na Nový rok od 08.00 do 13.00 hodin. Všechna jídla a nápoje se podávají v hlavní restauraci.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata na vyžádání (10 € na noc, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat