Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Orlí hnízdo a jezero Königsee

Německo, Bavorsko

Strava Bez stravy, Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny
Doprava Autobusová
Další názvy
Orlí Hnízdo A Jezero Königssee
Počasí
6 °C - Skoro zataženo
Poznávací zájezdy

Popis

Orlí hnízdo a jezero Königssee Hitlerova čajovna - Orlí hnízdoNejvýše položené jezero v Německu. Doprava autobusem a služby průvodce v ceně Hitlerovo Orlí hnízdo a jezero Königsee v národním parku Berchtesgaden­. Pojeďte se s námi podívat do horského útočiště Adolfa Hitlera a jeho čajovny Kehlsteinhaus, neboli Orlího hnízda, které se nachází poblíž jihobavorského města Berchtesgaden. Z Orlího hnízda umístěného přímo na vrcholku hory je nádherný rozhled na celý národní park a také k nejvýše položenému jezeru v Německu - Königssee.

Ostatní

Doporučené kapesné: 40 €Změna programu vyhrazena. Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

Nástupní místa a orientační časy odjezdů

Brno (22:00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) - s příplatkem 300 KčJihlava (23:00 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 KčPraha (00:45 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - bez příplatkuPříbram (01:45 od sportovní haly u plaveckého bazénu (Legionářů 378) - bez příplatkuČeské Budějovice (03:15 z parkoviště u autosalonu Peugeot) - bez příplatku.
Důležité informace o zájezdu

Program

1. den: Odjezd z ČR (z moravské trasy v předvečer zájezdu, z Prahy v nočních hodinách).

2. den: V ranních hodinách přijedeme do Obersalzbergu, kde nastoupíme do speciálních autobusů a pojedeme cca 7 km alpskou silnicí na horu Kehlstein (1.717 m n.m.) ke vchodu do tunelu, který je dlouhý 130 m. Poté vyjedeme původním výtahem na vrcholek hory, kde se tyčí proslulá Hitlerova čajovna nazývaná Orlí hnízdo. Odtud je nádherný rozhled na národní park. Po zhlédnutí Orlího hnízda přejedeme k nejvýše položenému jezeru v Německu - Königssee, které má neuvěřitelnou hloubku 180 m a kde je možné projet se lodí k ostrůvku Sv. Bartoloměje. Odjezd zpět do ČR.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Bavorsko nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat