Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Michel & Friends Hotel Waldkirchen

Německo, Bavorsko, Waldkirchen

Michel & Friends Hotel Waldkirchen (hlavní fotografie)
  • Michel & Friends Hotel Waldkirchen (fotografie 2)
  • Michel & Friends Hotel Waldkirchen (fotografie 3)
  • Michel & Friends Hotel Waldkirchen (fotografie 4)
  • Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 11. 1. (Po)– 21. 1. (Čt)
Délka pobytu 11 dní, 10 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 210265553881
Počasí
3 °C – Zataženo
Počasí
3 °C – Zataženo
Cena za osobu od 16 291FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Dovolená s dětmi Lyžařské zájezdy

Poloha

Na východě Bavorska leží na historii bohatá obec Waldkirchen ve výšce 573 m n.m. Kdysi významné centrum obchodu na Zlaté stezce, obchodní cestě do Čech. Město obepínala kruhová zeď s deseti věžemi a dvěma městskými branami, ze kterých se dodnes dochovaly pozoruhodné části, příp. byly znovu vystavěny. Kromě toho se rodiště skokana na lyžích Severina Freunda může pochlubit historickým tržištěm s kašnami a postavami z pověstí na fasádách domů, které zvyšují kulturně-historickou hodnotu centra města. Se svými 10 000 obyvateli je Waldkirchen pravým maloměstem, které nabízí vše, po čem prázdninové srdce touží: volnočasový sport v plaveckém bazénu, na hřbetě koně nebo v lezecké hale, ale také odpočinek v kavárnách, restauracích nebo v půvabném městském parku a také příležitosti k nakupování v obchodě Traditionshaus Garhammer. Na západě leží na soutoku tří řek město Pasov, na východě národní park Bavorský les a všude kolem překrásná zalesněná krajina - toto prostředí už nemůže být krásnější. Nedaleko centra města leží místní lyžařské středisko Oberfrauenwald s několika lyžařskými vleky a sáňkařskou dráhou. Ve Waldkirchenu se snoubí historie, původnost, příroda a zimní sporty do jednoho pestrého prázdninového programu, který si užijí opravdu všichni.

Lyžařské středisko Oberfrauenwald (u Waldkirchenu) nabízí se svými 1,4 km sjezdů perfektní vyžití pro rodiny, děti a začátečníky. Hlavní sjezd je dlouhý 1,4 km, dostatečně široký a lemovaný jehličnany. Údolní stanice lyžařského vleku leží ve výšce 650 m n.m., horní stanice ve výšce 948 m n.m. a těchto přinejmenším 300 výškových metrů překonává modrá sjezdovka. Nedaleko horní stanice se rovněž nachází 27 m vysoká rozhledna, která nabízí nádherný výhled na zasněžené lesy. Pro nejmenší je tu k dispozici dětský vlek a pro větší děti je zde cvičný vlek. V horní, trochu strmější části sjezdovky je zřízený funpark. V přírodním parku se snowboardisté mohou těšit na dvě dráhy. Ani na sáňkování se v Oberfrauenwaldu nezapomnělo. V místní půjčovně sáněk si vyzvednete odpovídající sáně a můžete vyrazit! Na 300 m dlouhé dráze u vleku Dickenbüchl-Lift se spolehlivě vydovádí dospělí i jejich potomci.

Vzdálenost od sjezdovky: > 5 km

Popis

Útulný tříhvězdičkový Superior Michel & Friends Hotel Waldkirchen se nachází na prosluněném jižním svahu, přibližně 7,5 km od lyžařského střediska Oberfrauenwald. Centrum Waldkirchenu je vzdálené cca 800 m, zastávka autobusu přibližně 100 m. Do lyžařského střediska Oberfrauenwald se dostanete po cca 7,5 km a k nástupu na běžkařskou trasu po asi 50 m. V bezprostřední blízkosti se rovněž nachází přírodní turistická stezka a zimní hala. K vybavení útulného hotelu patří vstupní hala s recepcí a lobby, Wi-Fi, internetový koutek, společenská místnost, místnost s TV, dvě restaurace, bar, kavárna, půjčovna saní a panoramatická terasa. Lyžárna, místnost na lyžáky a bezplatné parkoviště (dle dostupnosti) jsou zde rovněž k dispozici. Přibližně 200 m² velké saunovací prostory nabízejí saunu a relaxační místnost. Navíc máte každý den volný vstup do lázní Karoli (přímý vstup v županu z hotelu) se čtyřmi krytými bazény, parní lázní, vířivkou, mediterraneem, solnou koupelí, stromovými sprchami, venkovním bazénem a dětským bazénkem. Aplikace salonu krásy a masáže mohou být na místě přiobjednány za poplatek. Hotelová posilovna je k dispozici zdarma. Za poplatek se můžete zúčastnit výletů s pochodněmi nebo lucernami s průvodcem, jízdy v koňském spřežení a sáňkování s hudbou (viz informace na místě). Pro děti je tu herna se čtecím koutkem a půjčovnou deskových her, stůl na stolní tenis, kulečník a stolní fotbal. Na vyžádání je zde k dispozici i vybavení pro miminka a malé děti jako např. přebalovací pult, koš na plenky, ohřívač na lahve, dětská vanička, kočárek atd. Kromě toho si můžete na vyžádání objednat hlídání dětí (za popl.).

Sport a zábava

Běžky: Celkem 35 km tras provede běžkaře nádhernou zalesněnou přírodou Bavorského lesa kolem Waldkirchenu. Kilometry se dělí na šest různobarevně označených tras s odlišnými nároky. Nejdelší tratí je Schauerbachloipe (č. 1, červená), která se svými 15 km tvoří okruh. Vede od kaple Karoli přes lázeňský park a údolí Wiesental až k lyžařskému svahu v Oberfrauenwaldu. Přibližně 20 procent středně těžkých tras vede lesem. Trasa Golfplatzloipe (č. 2, modrá) je se svými cca 2 km nejkratším a nejjednodušším okruhem. Trasa Panorama-Loipe (č. 3, zelená) je upravená i pro volný styl a vede výhradně přes rozsáhlými loukami. Trasa Heindlschlag-Loipe (č. 4, oranžová) je 3 km dlouhá, středně těžká trať, která vede otevřeným prostorem a nabízí skvělý výhled na pohoří Bavorského lesa. Trasa Adalbert-Stifter-Loipe (č. 5, fialová) je se svými 4 km jednou ze středně dlouhých a středně obtížných tras. Vede podél přehrady a na několika místech lehce stoupá. Z této trasy rovněž vedou cesty do obcí Jandelsbrunn, Altreichenau a Haidmühle.

Celkem sjezdovek: 56 km

Ubytování

Jednolůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (max. 1 dos. + 1 dítě), P
• útulné pokoje s rozkládací pohovkou pro dva (vhodná pro děti do 11 let vč.) a kabelovou TV
• balkon

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC (max. 2 dos. + 2 děti), P
• útulné pokoje s rozkládací pohovkou (vhodná pro děti do 11 let vč.) a kabelovou TV
• balkon

Útulné pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, v některých případech Wi-Fi, telefonem, rádiem, kosmetickým zrcátkem, v některých případem minibarem (za popl.) a balkonem.

Stravování

V ceně zájezdu zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech nebo bufetu. Pro malé hosty je připravenou speciální dětské menu.

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Vstup do sauny je dětem povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.
• Nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka.

Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (cca 10 € na den, bez krmiva)

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 990 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 990 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 11. 1. – 13. 1. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 3 986 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 3 986 Kč
Přidat k porovnání 11. 1. – 14. 1. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 858 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 5 858 Kč
Přidat k porovnání 11. 1. – 15. 1. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 7 463 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 7 463 Kč
Přidat k porovnání 11. 1. – 16. 1. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 7 463 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 7 463 Kč
Přidat k porovnání 11. 1. – 17. 1. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 9 336 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 9 336 Kč
Přidat k porovnání 11. 1. – 18. 1. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 11 208 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 11 208 Kč
Přidat k porovnání 11. 1. – 19. 1. (9 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 12 813 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 12 813 Kč
Přidat k porovnání 11. 1. – 20. 1. (10 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 14 686 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 14 686 Kč
Přidat k porovnání 11. 1. – 21. 1. (11 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 16 291 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 16 291 Kč
Přidat k porovnání 12. 1. – 14. 1. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 3 986 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 3 986 Kč

Poloha

Na východě Bavorska leží na historii bohatá obec Waldkirchen ve výšce 573 m n.m. Kdysi významné centrum obchodu na Zlaté stezce, obchodní cestě do Čech. Město obepínala kruhová zeď s deseti věžemi a dvěma městskými branami, ze kterých se dodnes dochovaly pozoruhodné části, příp. byly znovu vystavěny. Kromě toho se rodiště skokana na lyžích Severina Freunda může pochlubit historickým tržištěm s kašnami a postavami z pověstí na fasádách domů, které zvyšují kulturně-historickou hodnotu centra města. Se svými 10 000 obyvateli je Waldkirchen pravým maloměstem, které nabízí vše, po čem prázdninové srdce touží: volnočasový sport v plaveckém bazénu, na hřbetě koně nebo v lezecké hale, ale také odpočinek v kavárnách, restauracích nebo v půvabném městském parku a také příležitosti k nakupování v obchodě Traditionshaus Garhammer. Na západě leží na soutoku tří řek město Pasov, na východě národní park Bavorský les a všude kolem překrásná zalesněná krajina - toto prostředí už nemůže být krásnější. Nedaleko centra města leží místní lyžařské středisko Oberfrauenwald s několika lyžařskými vleky a sáňkařskou dráhou. Ve Waldkirchenu se snoubí historie, původnost, příroda a zimní sporty do jednoho pestrého prázdninového programu, který si užijí opravdu všichni.

Lyžařské středisko Oberfrauenwald (u Waldkirchenu) nabízí se svými 1,4 km sjezdů perfektní vyžití pro rodiny, děti a začátečníky. Hlavní sjezd je dlouhý 1,4 km, dostatečně široký a lemovaný jehličnany. Údolní stanice lyžařského vleku leží ve výšce 650 m n.m., horní stanice ve výšce 948 m n.m. a těchto přinejmenším 300 výškových metrů překonává modrá sjezdovka. Nedaleko horní stanice se rovněž nachází 27 m vysoká rozhledna, která nabízí nádherný výhled na zasněžené lesy. Pro nejmenší je tu k dispozici dětský vlek a pro větší děti je zde cvičný vlek. V horní, trochu strmější části sjezdovky je zřízený funpark. V přírodním parku se snowboardisté mohou těšit na dvě dráhy. Ani na sáňkování se v Oberfrauenwaldu nezapomnělo. V místní půjčovně sáněk si vyzvednete odpovídající sáně a můžete vyrazit! Na 300 m dlouhé dráze u vleku Dickenbüchl-Lift se spolehlivě vydovádí dospělí i jejich potomci.

Vzdálenost od sjezdovky: > 5 km

Popis

Útulný tříhvězdičkový Superior Michel & Friends Hotel Waldkirchen se nachází na prosluněném jižním svahu, přibližně 7,5 km od lyžařského střediska Oberfrauenwald. Centrum Waldkirchenu je vzdálené cca 800 m, zastávka autobusu přibližně 100 m. Do lyžařského střediska Oberfrauenwald se dostanete po cca 7,5 km a k nástupu na běžkařskou trasu po asi 50 m. V bezprostřední blízkosti se rovněž nachází přírodní turistická stezka a zimní hala. K vybavení útulného hotelu patří vstupní hala s recepcí a lobby, Wi-Fi, internetový koutek, společenská místnost, místnost s TV, dvě restaurace, bar, kavárna, půjčovna saní a panoramatická terasa. Lyžárna, místnost na lyžáky a bezplatné parkoviště (dle dostupnosti) jsou zde rovněž k dispozici. Přibližně 200 m² velké saunovací prostory nabízejí saunu a relaxační místnost. Navíc máte každý den volný vstup do lázní Karoli (přímý vstup v županu z hotelu) se čtyřmi krytými bazény, parní lázní, vířivkou, mediterraneem, solnou koupelí, stromovými sprchami, venkovním bazénem a dětským bazénkem. Aplikace salonu krásy a masáže mohou být na místě přiobjednány za poplatek. Hotelová posilovna je k dispozici zdarma. Za poplatek se můžete zúčastnit výletů s pochodněmi nebo lucernami s průvodcem, jízdy v koňském spřežení a sáňkování s hudbou (viz informace na místě). Pro děti je tu herna se čtecím koutkem a půjčovnou deskových her, stůl na stolní tenis, kulečník a stolní fotbal. Na vyžádání je zde k dispozici i vybavení pro miminka a malé děti jako např. přebalovací pult, koš na plenky, ohřívač na lahve, dětská vanička, kočárek atd. Kromě toho si můžete na vyžádání objednat hlídání dětí (za popl.).

Sport a zábava

Běžky: Celkem 35 km tras provede běžkaře nádhernou zalesněnou přírodou Bavorského lesa kolem Waldkirchenu. Kilometry se dělí na šest různobarevně označených tras s odlišnými nároky. Nejdelší tratí je Schauerbachloipe (č. 1, červená), která se svými 15 km tvoří okruh. Vede od kaple Karoli přes lázeňský park a údolí Wiesental až k lyžařskému svahu v Oberfrauenwaldu. Přibližně 20 procent středně těžkých tras vede lesem. Trasa Golfplatzloipe (č. 2, modrá) je se svými cca 2 km nejkratším a nejjednodušším okruhem. Trasa Panorama-Loipe (č. 3, zelená) je upravená i pro volný styl a vede výhradně přes rozsáhlými loukami. Trasa Heindlschlag-Loipe (č. 4, oranžová) je 3 km dlouhá, středně těžká trať, která vede otevřeným prostorem a nabízí skvělý výhled na pohoří Bavorského lesa. Trasa Adalbert-Stifter-Loipe (č. 5, fialová) je se svými 4 km jednou ze středně dlouhých a středně obtížných tras. Vede podél přehrady a na několika místech lehce stoupá. Z této trasy rovněž vedou cesty do obcí Jandelsbrunn, Altreichenau a Haidmühle.

Celkem sjezdovek: 56 km

Ubytování

Jednolůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (max. 1 dos. + 1 dítě), P
• útulné pokoje s rozkládací pohovkou pro dva (vhodná pro děti do 11 let vč.) a kabelovou TV
• balkon

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC (max. 2 dos. + 2 děti), P
• útulné pokoje s rozkládací pohovkou (vhodná pro děti do 11 let vč.) a kabelovou TV
• balkon

Útulné pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, v některých případech Wi-Fi, telefonem, rádiem, kosmetickým zrcátkem, v některých případem minibarem (za popl.) a balkonem.

Stravování

V ceně zájezdu zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech nebo bufetu. Pro malé hosty je připravenou speciální dětské menu.

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Vstup do sauny je dětem povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.
• Nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka.

Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (cca 10 € na den, bez krmiva)

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat