Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kurhotel Königshof

Německo, Bavorsko, Bad Füssing

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
0 °C - Skoro zataženo
0 °C - Skoro zataženo

Dovolená a golf Lázně a wellness

Sport a zábava

Poloha Bad Füssingu je ideální jak pro kratší tak i delší výlety v regionu nebo do sousedního Rakouska. Města Schärding (20 km), Linz (110 km) a Salzburg (70 km) jsou na rakouské straně rychle dosažitelná. Passau (30 km) a Národní park Bavorský les (70 km) leží přímo přede dveřmi. Také Regensburg (140 km) nebo München (150 km) jsou výletní cíle, které se vyplatí navštívit. Pobyt v Bad Füssingu si můžete zpestřit také plavbou výletní lodí po Dunaji. Hosté se mohou v Bad Füssingu odreagovat a „ jen tak mimochodem“ udělat něco pro své zdraví. Bad Füssing je legendární svou léčivou a blahodárnou termální vodou, která obsahuje síru. V Bad Füssingu jsou troje termální lázně. - Bad Füssing nabízí odpočinek, wellness a zdravotní dovolenou + 100 bazénů pro terapii, uvolnění a pohyb na vodní ploše 12 000 m2.
Nejnavštěvovanější lázeňské město v Evropě  + 430 km označených cyklistických a turistických stezek čeká na aktivní hosty + Nordic Walking park u města Pockingu nabízí na 160 kilometrech 22 různých etap s rozdílnou náročností a nádherné trasy najdete také kolem řeky Inn, dále v Bad Füssingu/Kirchhamu se nachází Lázeňský golfový klub, který nabízí svým hostům 18jamkové hřiště.

Popis

Přímo v hotelu se nachází kosmetické studio, krytý bazén, finská sauna, parní lázně a infračervená kabina. V nově renovované kavárně nebo večer v baru můžete prožít příjemné chvíle. V létě je otevřená kavárna na terase, odkud máte výhled na rozlehlou zahradu s lehátky. V hotelu se nachází také terapeutické oddělení, které nabízí teplé zábaly, masáže a mnohé jiné.

Ubytování

Moderní 2lůžkové pokoje v hotelu Königshof vkusně a pohodlně zařízené, příslušenství, TV-SAT, rádio, telefon, lednička, pokoje mají obvylke balkon. Dom. mazlíček nepovolen. Parkování u hotelu bezplatně (dle aktuální dostupnosti).

Poloha

V lázeňském kurhotelu Königshof, který leží v centru Bad Füssingu, najdou Vaši hosté ideální podmínky k relaxaci, odpočinku a zotavení. Hotel Königshof cca 1 km od lázeňského komplexu (pěšky cca 10 min., autobusem cca 2 min., zastávka busu před hotelem).

Bad Füssing a termální lázně Johannesbad:
Nejoblíbenější a nejznámější lázeňské město Německa – Bad Füssing , leží v okouzlující krajině Jižního Bavorska. Lázeňské město, bohaté na tradice, nabízí svým hostům koncerty, divadlo, výstavy, množství butiků, kaváren, restaurací a také bohatý celoroční program. Bad Füssing boduje výjimečnou známostí, legendární termální vodou, vynikající zdravotní nabídkou a velmi vysokou spokojeností hostů.

Z Prahy cca 250 km.

Stravování

Stravování formou polopenze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Bavorsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat