Vyhledat zájezd

Kurhotel Panland

Německo, Bavorsko, Bad Füssing

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-6 °C - Zataženo

Hory a jezera

Poloha

Relaxujte a odpočiňte si v největších termálních lázních v Evropě. centrální, v bezprostřední blízkosti termálních lázní se saunovou částí, Evropské termální lázně se saunovým rájem a Lindenstraße cca 1 km. Zastávka autobusu u hotelu. V blízkosti naleznete kino, koupaliště, lázeňský park, tenisové hřiště, knihovnu a trasy na nordic walking.

Popis

hotel disponuje 92 pokoji, kavárnou, 2 restauracemi, barem, výtahem. WiFi v lobby zdarma.

Sport a zábava

nordic walking, fitness, průvodcované túry. Za poplatek: golfové hřiště cca 3,5 km, v blízkosti zapůjčení kol. Relaxujte při procházkách a toulkách po překrásné krajině a chráněné ptačí oblasti Dolního toku řeky Inn. Poznejte krásu přírody v okolí Bad Füssing. Možnost zapůjčení holí na nordic walking. 400 km cyklostezek vede podél idylického povodí řeky Inn. sauna. Za poplatek: solárium a velký výběr masáží.

Ubytování

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, samostatným WC, sat. TV, telefonem, rádiem, posezením a balkonem. Joker pokoje (A2S/A1S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů včetně 1 nápoje zdarma.

Ostatní

parkování: parkovací místo zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2,40 € osoba/den, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc; platba kartou: VISA, MasterCard.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Bavorsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat