Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Legoland Ritterburg

Německo, Bavorsko, Günzburg

Strava Bez stravy, Dle programu, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 1 den, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Výlet do Legolandu
Počasí
3 °C - Déšť se sněhem
3 °C - Déšť se sněhem

Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy

Poloha

LEGOLAND Ritterburg/Drachenburg/Königsburg je situován idylicky v LEGOLAND Feriendorf u jezírka a dle polohy pokoje nabízí krásný výhled na Feriendorf a přilehlé lesy. Do parku se dostanete pohodlně po cestě pro pěší.

Ubytování

Vkusně vybavené pokoje s početnými LEGO modely. Rodinné pokoje (A5A/A6A): pokoje pro 5-6 osob v budově Ritterburg, bez možnosti přistýlek, se sat.TV, sprchou, WC, fénem. Část pro rodiče s lůžkem Kingsize, ložnice pro děti až se dvěmi palandami, malá lednička, separátní koupelna a rodinné pokoje (A1B/A2B/A3B/A4B) pokoje v budově Königsburg nebo Drachenburg, pro 1-4 osoby bez možnosti přistýlek, malou ledničkou, se sat.TV, fénem, sprchou/WC. Upozornění: v sezoně 2017 může vyjímečně docházet ke hluku ze stavby v rozmezí 8-18.00 hodin.

Stravování

Snídaně: formou bufetu v Königsburgu. Za poplatek: Steak House (a-la-carte): po-ne od 17.00-21.30 h. a džungle bufet (obměňované tem. bufety): po-pá 17.30-21.30 h., restaurace a-la-carte s barem a terasou v Königsburgu.

Ostatní

Zažij dobrodružství také po uzavření parku! Vstupenky do Legoland® Deutschland jsou zahrnuty již v ceně.
Info: parkování: parkování zdarma v rámci pobytu; domácí zvíře: ne (s výjimkou slepeckých vodících psů); příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.Check in/out: 15.30/11.00 h. Poznámka k rezervaci: cena zahrnuje rezervované ubytování se snídaní a vstupenku do zábavního parku. Při pobytu na 1 noc obdržíte dvoudenní vstupenku. Při prodlouženém pobytu není zahrnuta v ceně další vstupenka. Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.
GPS: 48.425251, 10.307508.

Popis

Komplex vybudovaný v r. 2013 se skládá ze tří budov: Ritterburg, Drachenburg a Königsburg. Celkem k dispozici 136 pokojů, a-la-carte restaurace s terasou, bar. V LEGOLAND Feriendorf: centrální budova, Steak House, bufetová restaurace, bowlingová herna, obchod. Četná dobrodružná hřiště, Käpt’n Nicks minigolf, atd. WiFi ve společenských prostorách zdarma. Tématické pokoje (lego tematika); rodinné pokoje; velké hřiště.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Bavorsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat