Vyhledat zájezd

Drážďany - Semperova Opera

Německo, Drážďany

Strava Bez stravy, Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 1 den, 2 dny
Doprava Autobusová
Další názvy
Advent v Drážďanech, vánoční štola, výstava vlámských mistrů
Advent v Drážďanech
Advent v Drážďanech (z východních Čech)
Adventní Drážďany
...
Počasí
5 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 990 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Adventní zájezdy Poznávací zájezdy

Popis

titul bude upřesněn ve druhé polovině 2017 Termín | 25.–26. listopadu 2017 Cena zájezdu | 1 990 Kč | pro členy KPOB a abonenty NdB 1 890 Kč | příplatek na 1/1 pokoj 710 Kč Navštivte saskou metropoli Drážďany – město, které je rájem pro milovníky umění a jež se pyšní dokonalým skloubením historické a současné architektury. Navštivte světoznámou Semperovu operu a neméně slavnou galerii Zwinger.

Program

Den 1:  Odjezd v 9. 00 z Brna směr Praha (možnost přistoupit) a přes Ústí nad Labem do Drážďan. Příjezd pozdě odpoledne, ubytování v hotelu. Po ubytování pro všechny zájemce procházka s průvodcem po nejvýznamnějších památkách starého města – muzejní komplex Zwinger, barokní katedrála, Frauenkirche, Augustusstrasse. Večer návštěva představení ve slavné Semperově opeře.
Den 2:  Po pozdní snídani individuální program v Drážďanech – návštěva památek v centru nebo nákupů v okolí hotelu, popřípadě od 10.00 návštěva světoznámé galerie Zwinger. Po poledni přejezd do Česka. Zde prohlídka nově vzniklého zámeckého vinařství Johann W v Třebívlicích. Fakultativně možnost doobjednat prohlídku vinařství a vinic včetně degustace vína a degustačního menu (dvouchodový oběd doplněný vínem) od 14 do 16 hodin. Přibližně v 16.30 odjezd do Brna, příjezd do 21.00.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat