Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel an der Therme

Německo, Durynsko, Bad Sulza

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště

Hory a jezera

Sport a zábava

fitness, venkovní šachy, stolní tenis. Po-pá: zdravotní nabídky, vodní gymnastika v lázních. Za poplatek: půjčovna kol a elektrokol. ryzí relaxaci nabízí Toskánské lázně na 7000 m2 6 velkých termálních bazénů, z toho jeden venkovní, dále palác tekoucího zvuku. „Sauna budoucnosti“ (3000 m2): klasické sauny, lektarium (45°C), solná jeskyně (35°C), panorama sauna (90°C) aj. Za poplatek: župan k zapůjčení. Wellness park s kosmetickým studiem a masáže. Pokoje A s neomezeným vstupem do lázní, pokoje E vstup 1x 4 hod. vstup do wellnes s na rezervovanou noc (nelze rozdělit), pokoje H 1x 2 hod. vstup do wellnes na rezervovanou noc (nelze rozdělit).

Ostatní

parkování: za poplatek cca 1 €/den; domácí zvíře: na vyžádání (jen v budově 1, ne v restauraci), cca 10 €/den, rezervace v CK; lázeňská taxa: cca 1,50 €/den/os., platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: příjezdy/minimální délky pobytu dle rezervačního systému.

Poloha

Jedinečné! Relaxujte v Toskánských lázních východu v tekoucím zvuku, minerální pramenité vodě a v sauně budoucnosti. klidná, ve vlastním velkém parku, propojen s Toskánskými lázněmi a saunou. Centrum cca 600 m.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, budova 1. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kabel. TV, telefonem, některé pokoje s balkonem. Pokoje Komfort (A2B): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, budova 1, vybavení jako A2A, navíc župany k zapůjčení zdarma, balkon. Pokoje (E1A): jednolůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje (E2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, budova 2. Pokoje jsou vybaveny jako A2A, francouzský balkon. Pokoje (H1A): jednolůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje (H2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, budova 3, vybavení jako A2A, bez balkonu. Rodinné pokoje (A4C): 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj s oddělenými lůžky, bez spojovacích dveří, pokoje vedle sebe. Joker pokoje (A2S/E2S/H2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc k večeři: předkrmy a saláty formou bufetových stolů a servírovaný hlavní chod.

Popis

hotel se skládá ze 3 budov, z nichž každá má cca 80 pokojů. Lázně cca 200 m (propojeny s budovami podchody/chodbami). V budově 2 nebo 3 je integrovaná klinika. Výtahy, restaurace, lobby bar, bistro, kavárna s terasou. Opalovací louka s lehátky a slunečníky. WiFi v lobby zdarma. dětský bazén v lázních, dětská hřiště venku, herna.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Durynsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat