Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Advent v Německu a Francii: Amberg, Norimberk, Štrasburk

Německo, Kombinace destinací

Advent v Německu a Francii: Amberg, Norimberk, Štrasburk (hlavní fotografie)
  • Advent v Německu a Francii: Amberg, Norimberk, Štrasburk (fotografie 2)
  • Advent v Německu a Francii: Amberg, Norimberk, Štrasburk (fotografie 3)
  • Advent v Německu a Francii: Amberg, Norimberk, Štrasburk (fotografie 4)
  • Advent v Německu a Francii: Amberg, Norimberk, Štrasburk (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny
Doprava Autobusová
Poznávací zájezdy Adventní zájezdy

Popis

Vypravte se za vánoční atmosférou do tří měst. Zastavíte se v Ambergu, které vás učaruje středověkým vzhledem, vánočních světel si užijete v Norimberku a ve Štrasburku ochutnáte francouzské speciality nebo si zabruslíte na ledové ploše.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1: Odjezd z ČR, Amberg, Norimberk:
V časných ranních hodinách odjezd z ČR. Dopoledne přijedete do městečka Ambergu, který připomíná období středověku. Čeká vás prohlídka historického jádra města a procházka po vánočních trzích, kde si můžete dát pražené mandle, klobásky, svařené víno nebo místní speciality. Následně přejedete do druhého největšího města Bavorska, Norimberku. Prohlédnete si město, které vás uchvátí svými hradbami, malebnými uličkami a gotickými kostely. Spatříte také císařský hrad Kaiserburg, ze kterého se vám naskytne výhled na celé město. Nakonec si během osobního volna projdete vánoční trhy, které jsou těmi největšími ve střední Evropě. Místní specialitou jsou norimberské perníčky a biskupské chlebíčky, ale na své si přijdou i milovníci čokolády a jiných pochutin. Odjezd na hotel bude až po setmění, abyste si mohli užít kouzlo osvětleného Norimberku.
Den 2: Štrasburk:
Po snídani odjedete do Štrasburku, francouzského města při německé hranici. Čeká vás celodenní návštěva tohoto pohádkového města. Historické centrum leží na ostrově, který lemuje řeka Ill, je dokonce zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. K jedné z hlavních atrakcí města patří katedrála Notre Dame, která patří ke klenotům evropské gotické architektury. Jistě vás také okouzlí čtvrť Petite France s vysokými hrázděnými domy, táhnoucích se podél kanálů. Ty překlenuje řada dřevěných mostů. Odpočinout si můžete v Parku de l’Orangerie, nad kterým stojí budovy institucí EU, včetně Evropského parlamentu. Vánoční trhy se konají hned na několika náměstích. Hlavní trh se rozprostírá na náměstí Kléber a patří k nejkrásnějším v Evropě. Kromě toho tu ochutnáte řadu typických francouzských pokrmů. Pokud si po mlsání místních specialit budete chtít trochu zasportovat, na náměstí Place du Château vedle katedrály Notre-Dame, si za zvuků koled můžete zabruslit na ledové ploše. Odjezd ve večerních hodinách zpět do ČR.
Den 3: Příjezd do ČR:
V ranních hodinách návrat zpět do ČR.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat