Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Binderhäusl

Německo, Oberbayern, Berchtesgadener Land

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
7 °C - Sněžení
7 °C - Sněžení
Cena za osobu od 5 643 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy

Poloha

Tradiční hotel Binderhäusl se nachází v části střediska zvané Wemholz, cca 1 km centra. Do lyžařského střediska Obersalzberg je to cca 3 km a do areálu Jenner cca 4 km. Autobus linkové dopravy RVO st...

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Bezlepková strava zde není bohužel k dispozici.
• Z důvodu rozsáhlých modernizačních prací, je lyžařské středisko Jenner od 5.3.2017 uzavřeno. Modernizace bude ukončena pravděpodobně ke konci sezony 17/18.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, AI:
• útulné pokoje se satelitní TV
• některé s balkonem nebo terasou
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, AI:
• útulné pokoje se satelitní TV
• některé s balkonem nebo terasou
Rodinný pokoj, sprcha/WC, AI:
• dva útulné pokoje se satelitní TV
• dvě místnosti
• některé s balkonem nebo terasou
Příjemné pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, sat TV, Wi-fi (v ceně) radio budíkem, satelitní TV a některé i balkonem nebo terasou.

Stravování


All inclusive tvoří nápoj na přivítanou, vydatná snídaně formou švédských stolů, balíček na oběd na s sebou, après ski svačinka s kávou, čajem a bufetem s koláči, večeře o třech chodech a nápoje po celý den od 10.00 do 21.00 hodin (částečně samoobsluha, nezahrnuje alkoholická nápoje, zahrnuje pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje, minerálku, kávu, čaj). Jídla se podávají částečně v restauraci na základě samoobsluhy. Na Silvestra se podává speciální večeře.

Popis

Tradiční hotel Binderhäusl se nachází v části střediska zvané Wemholz, cca 1 km centra. Do lyžařského střediska Obersalzberg je to cca 3 km a do areálu Jenner cca 4 km. Autobus linkové dopravy RVO staví po 200 m nebo 500 m, záleží na lyžařském areálu, který zvolíte. K vybavení patří recepce, jídelní sál, Wi-Fi (v ceně) a lyžárna. Kromě toho má hotel k dispozici salón krásy s kosmetickými aplikacemi a poradnou jak se líčit a pečovat o pleť (otevřeno po předchozí dohodě, za poplatek). Bezplatné parkoviště je k dispozici.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat