Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Riessersee

Německo, Oberbayern, Garmisch-Partenkirchen

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Doprava Vlastní
Počasí
24 °C - Možnost deště
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., koupelna/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
• balkon nebo terasa
Rodinný pokoj, koupelna/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
• dva oddělené prostory na spaní
• mezonety
• balkon nebo terasa
Jednolůžkový pokoj, koupelna/WC, P:
• útulní pokoje se satelitní TV
• balkon nebo terasa
Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, radio,fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), minibar (prvotní naplnění - v ceně, každé další - za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování

V ceně je zahrnutá polopenze se snídaní formou švédských stolů a večeře formou bufetu nebo jako menu (dle výběru šéfa kuchyně) s vegetariánskou alternativou.

Poloha

Individuální čtyřhvězdičkový superior-Riessersee Hotel Resort leží v pokojné poloze, v bezprostřední blízkosti Riessersee, s grandiózní panorámou Alpenspitzu a Waxensteinu a s božským výhledem na cca...

Ostatní

Domácí zvířata:Domácí zvířata vítaná (od 9,50 € den/pes, dle velikosti, až 2 psi, bez krmiva, jen po předchozím nahlášení)
Důležitá upozornění:
• Děti do 6 let lyžují v doprovodu rodiče bezplatně. V rámci lyžařského kurzu je potřeba zakoupit skipas (na místě, cca 50 % z dětského tarifu, další informace obdržíte u lanovky vleku).

Popis

Individuální čtyřhvězdičkový superior-Riessersee Hotel Resort leží v pokojné poloze, v bezprostřední blízkosti Riessersee, s grandiózní panorámou Alpenspitzu a Waxensteinu a s božským výhledem na cca 2,5 km vzdálený Garmisch-Partenkirchen. Lanovka se nachází ve vzdálenosti přibližně 3 km. Vstup na nejbližší běžkařskou trať dosáhnete po cca 500 m. Rodinný hotel má hlavní budovu a hned vedle ležící budovu Seehaus. K vybavení malebného ubytování patří recepce, lobby s Wi-Fi (v ceně), výtah, čítárna a místnost s TV v baru, jídelna na snídani, jídelní sál, restaurace, bar, kavárna, terasa a zimní zahrada. V cca 1 000 m² velkém wellness zařízení s krytým bazénem, saunou, finskou saunou, biosaunou, parní lázní a relaxační místnosti si můžete odpočat denně od 08.00 - 23.30 hod. Za poplatek si můžete dopřát solarium a také kosmetické procedury nebo masáže. Navíc máte k dispozici posilovnu, a stolní tenis, šípky (za poplatek), plátno na promítání a pro malé hosty půjčovnu her. Bezplatné parkoviště a zpoplatněná parkovací garáž je zde také (dle dispozice). Navíc obdržíte, po zaplacení pobytové taxy, kartičku pro hosty, s kterou získáte různé slevy a atraktivní služby v průběhu Vašeho pobytu. Navíc máte s kartičkou pro hosty 1x volný vstup do Alpspitz-Wellenbad a také 1x návštěvu herny "Spielbank Garmisch-Partenkirchen" (od 21 let) a jiné slevy a služby (viz. informace na místě, změny vyhrazeny).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Oberbayern nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat