Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Mercure

Německo, Oberbayern, Garmisch-Partenkirchen

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Vlastní
Počasí
26 °C - Oblačno
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy

Ubytování

Jednolůžkový pokoj, koupelna/WC, S:
• útulné pokoje se satelitní TV<
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., koupelna/WC, S:
• útulné pokoje se satelitní TV a pohovkou na spaní pro děti
• přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 11 let včetně
Dvoulůžkový pokoj/přist., koupelna/WC, S:
• útulné pokoje se satelitní TV
Komfortní pokoje jsou v rustikálním nebo moderním stylu a mají koupelnu s WC, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), telefon, rádio, minibar (za poplatek), fén na vlasy, možnosti k sezení a některé psací stůl.

Stravování

V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů. Navíc máte možnost přiobjednat si polopenzi se slevou na místě. Kromě toho máte při příjezdu láhev vody a ovocní mísu na pokoji. V době od 22.12. - 26.12.2017 je v ceně zahrnutá také večeře formou menu o třech chodech nebo formou bufetu. Na Štědrý večer (24.12.) na Vás čeká místo toho menu o čtyřech chodech a sklenička Prosecca na uvítanou. Na pokoj obdržíte navíc na Štědrý večer láhev vína (0,375 l na jednolůžkový pokoj příp. 0,7 l na dvoulůžkový pokoj).

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata po předchozí domluvě (11 € na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• Upozornění: wellness a rekreační zařízení je v období od 10.12. - 21.12.2017 uzavřeno z důvodu rekonstrukce. Během této doby máte možnost využívat lázeňské a wellness zařízení v nedalekém hotelu Dorint (cca 900 m) zdarma (změny možné, viz informace na místě).
• vstup do wellness zařízení je dětem povolen pouze za doprovodu dospělé osoby
• Děti mladší 6 let obdrží na místě za doprovodu rodičů skipas zdarma. V případě účasti dětí na lyžařském kurzu je na místě třeba zakoupit jim vlastní skipas (k zaplacení na místě, další informace obdržíte na pokladně lanovky).
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Poloha

V bavorském stylu postavený, čtyřhvězdičkový hotel Mercure se nachází v Partenkirchenu, jen cca 100 m od centra. Do lyžařského střediska se dostanete po cca 2 km a nejbližší zastávku veřejné dopravy ...

Popis

V bavorském stylu postavený, čtyřhvězdičkový hotel Mercure se nachází v Partenkirchenu, jen cca 100 m od centra. Do lyžařského střediska se dostanete po cca 2 km a nejbližší zastávku veřejné dopravy najdete po cca 200 m. Tradiční hotel má k dispozici recepci s trezorem (v ceně), hotelový salónek a internetový koutek (v ceně), výtah, Wi-Fi (v ceně), jídelnu na snídaně, restauraci „Alt Partenkirchen“ (12.00 - 14.00 hodin a 18.00 - 21.30 hodin), bar (18.00 - 01.00 hodin), posilovnu (v ceně), hernu, úschovnu zavazadel, lyžárnu a terasu. Dále je vám k dispozici wellness zařízení o rozloze cca 250 m² (v ceně) s krytým bazénem, parní lázní a finskou saunou (wellness 07.00 - 22.00 hodin, sauna 15.00 - 22.00 hodin). Za poplatek si můžete dopřát masáže. Bezplatné parkoviště je zde také. Při zaplacení pobytové taxy dostanete kartu hosta, se kterou obdržíte některé služby a zvýhodnění v období vašeho pobytu. Mimo jiné zahrnuje bezplatnou jízdu místními linkovými autobusy a také Schneeexpressem, zážitkové túry (zdarma nebo zvýhodněné), jedenkrát volný vstup do bazénu Alpspitz-Wellenbad, herny Garmisch-Partenkirchen (od 21 let po předložení průkazu totožnosti) a mnoho dalších zajímavých atrakcí (změny vyhrazeny, další informace na místě).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Německo v lokalitě Oberbayern nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat