Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Vier Jahreszeiten

Německo, Oberbayern, Garmisch-Partenkirchen

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 6 993 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy

Poloha

Na tradici bohatý tříhvězdičkový Hotel Vier Jahreszeiten leží na centrálním místě v Garmisch-Partenkirchen. Lanovka Zugspitz, různé možnosti nakupování a nádraží naleznete v bezprostřední blízkosti.<...

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata na vyžádání (7 € na noc, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• Děti mladší 6 let obdrží v doprovodu dospělého bezplatný skipas. V rámci lyžařských kurzů potřebují ale děti vlastní platný skipas (k zakoupení na místě, cca 50 % dětského tarifu, další informace obdržíte na kse lanovky).
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Ubytování

Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, S:
• komfortní pokoje s TV
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, S:
• komfortní pokoje s TV
Komfortní a světlé pokoje jsou zařízeny v alpském venkovském stylu s nábytkem z masívního dřeva a mají koupelnu nebo sprchu s WC, TV (flatscreen), Wi-Fi (v ceně), rádio, telefon a minibar (za poplatek).

Stravování

V ceně je zahrnutá denní snídaně formou švédských stolů. Na přání je možné si na místě a za poplatek přiobjednat polopenzi.

Popis

Na tradici bohatý tříhvězdičkový Hotel Vier Jahreszeiten leží na centrálním místě v Garmisch-Partenkirchen. Lanovka Zugspitz, různé možnosti nakupování a nádraží naleznete v bezprostřední blízkosti. K vybavení domu patří recepce, výtah, Wi-Fi (v ceně), restaurace, jídelna na snídaně a lyžárna. Bezplatně tu můžete využít saunu a posilovnu. Bezplatná parkovací místa a zpoplatněná parkovací garáž (na vyžádání) jsou tu také. Navíc obdržíte spolu s placením pobytové taxy kartičku pro hosty, se kterou získáte atraktivní výhody a slevy po dobu Vašeho pobytu. Mimo jiné obsahuje kartička pro hosty bezplatnou jízdu se všemi místními linkovými autobusy, Schneeexpress, bezplatné nebo zlevněné zážitkové túry, 1x volný vstup do bazén Alpspitz-Wellenbad a do kasína Garmisch-Partenkirchen (od 21 let, s dokladem totožnosti) a mnoho dalších zajímavých atrakcí (omezení výhod a jejich časového využití vyhrazeny, viz. informace na místě).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat