Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Keilberg

Německo, Sasko, Oberwiesenthal

Hotel Keilberg (hlavní fotografie)

12% sleva až

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 6 dní
Doprava Vlastní
Počasí
5 °C - Možnost deště
5 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 6 183 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy

Poloha

V roku 2015 zrekonstruovaný Hotel Keilberg leží přímo na náměstí Oberwiesenthalu a cca 300 m od nejbližších lanovek a vleků. Vstup na nejbližší běžkařskou trať dosáhnete po cca 1 km. Rodinně vedený H...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, AI Ultra:
• moderní pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, AI Ultra:
• moderní pokoje s kabelovou TV
• • Přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 14. let, včetně!
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, AI Ultra:
• moderní pokoje s kabelovou TV
• Přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 14. let, včetně!
Jednolůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, AI Ultra:
• moderní pokoje s kabelovou TV
• Přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 14. let, včetně!
Moderní pokoje nmají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, psací stůl a fén na vlasy.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítaná (15 € na noc, bez krmiva, pouze po předchozím nahlášení)
Důležitá upozornění:
• check in a check out se uskuteční v Rathaushotelu
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Popis

V roku 2015 zrekonstruovaný Hotel Keilberg leží přímo na náměstí Oberwiesenthalu a cca 300 m od nejbližších lanovek a vleků. Vstup na nejbližší běžkařskou trať dosáhnete po cca 1 km. Rodinně vedený Hotel Keilberg patří k hotelům Rathaushotel, kterých hlavní budova je ve vzdálenosti přibližně 50 m. K vybavení hotelu patří lobby, výtah, Wi-Fi (v ceně, ve veřejných prostorech) a internetový koutek (v ceně), jídelna na snídaně, restaurace, hotelový bar a také lyžárna a vyhřívaná místnost na lyžáky. Kromě toho máte k dispozici v hotelu Rathaushotel recepci s bezpečnostní schránkou (v ceně). Zpoplatněné parkoviště je přímo u ubytování. Cca 200 m² velké wellness zařízení v Rathaushotelu s finskou saunou, bio saunou, aromatickou parní lázní, zážitkovými sprchami a relaxační místnosti s relaxačním prostorem máte k dispozici bezplatně (13.00 - 21:30 hod.). Masáže a kosmetické procedury jsou zde za poplatek. 2x týdně se pořádají v hotelu zábavné večery (v ceně), př. evergreen večer, kde si můžete zazpívat. Kromě toho obdržíte kartičku pro hosty, s kterou můžete využívat skibus bezplatně, v době Vašeho pobytu (další informace, viz. na místě, změny vyhrazeny).

Stravování

V ceně je all inclusive ultra stravování a zahrnuje bohatou snídani formou švédských stolů (07.30 - 10.00 hod.) se studenými a teplými pokrmy, koutkem s müsli, jogurtem, vaječnými specialitami, džusy, čerstvým ovocem a různorodými druhy chleba z regionu. Od 10.00 - 11.00 hod. je k dispozici snídaně po spáče a také 2x týdně snídaně se sektem. Jako další se podává polední svačina (12.00 13.00 hod.) a odpoledne (15.30 - 16.30 hod.) káva, čaj a zákusek. Večeře (18.00 20.00 hod.) je formou bufetu s národními a mezinárodními pokrmy a také s bufetem se saláty a zákusky a bude proběhne v restauraci Fichtelberg v Rathaushotelu nebo v restauraci Keilberh v hotelu Keilberg. Kromě toho máte k dispozici od 07.30 - 23.00 hod. bezplatně nealkoholické nápoje, různé džusy a teplé nápoje jako kávu a čaj. Od 10.00 - 23.00 hod. obdržíte na barech Sky Bar v restauraci Rathaushotelu navíc alkoholické nápoje a pivo, stolové víno a různé pálenky také bezplatně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat