Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Trek do základního tábora Annapurny a divoká zvěř v NP Chitwan

Nepál, Kombinace destinací

Trek do základního tábora Annapurny a divoká zvěř v NP Chitwan (hlavní fotografie)
  • Trek do základního tábora Annapurny a divoká zvěř v NP Chitwan (fotografie 2)
  • Trek do základního tábora Annapurny a divoká zvěř v NP Chitwan (fotografie 3)
  • Trek do základního tábora Annapurny a divoká zvěř v NP Chitwan (fotografie 4)
  • Trek do základního tábora Annapurny a divoká zvěř v NP Chitwan (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 16 dní
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy

Popis

Turistika, 16 dní, penziony, plná penze během treku/snídaně PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny! Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob. Sleva pro 4 a více osob. TRASA: Káthmándú / Pokhara / Ghandruk / Sinuwa / Himalaya / základní tábor Annapurny / Bamboo / Tadapani / Ghorepani / kopec Poon Hill / Naya Pool / NP Chitwan / Káthmándú Nezapomenutelný a jedinečný trek kolem majestátní hory Annapurna, odkud se Vám naskytnou nezapomenutelné pohledy na sedmitisícové a osmitisícové vrcholy. Po zdolání základního tábora se Vám při východu slunce otevře překrásný panoramatický výhled na zasněžené vrcholky velehor. Trek je určen především pro ty, kteří hledají nádhernou přírodu, vysoké hory, přívětivé lidi, exotiku a dobrodružství. Popis dopravy: Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou. Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků. CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu. Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří ! ■ Reference klientů CK Arcadia Air ■ Garance CK Arcadia Air ■ Tým CK Arcadia Air se zkušenostmi více než 15 let.

Ubytování

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. | V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Stravování

3x snídaně | 10x plná penze.

Program

1. den:
Odlet do Nepálu.
2. den:
Káthmándú: Přílet na mezinárodní letiště v Kathmandu, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který vás dopraví do vašeho hotelu. Odpočinek a individuální volno na vaše aktivity. Nocleh.Hotel.
3. den:
Kathmandu / Pokhara: Po snídani transfer místním autobusem do Pokhary, kde na Vás bude čekat průvodce, který Vás odveze do Vašeho penzionu. Individuální volno k procházce po Pokhaře. Nocleh.Penzion, snídaně.
4. den:
Pokhara / Ghandruk: Po snídani transfer na autobusovou zastávku v Pokhaře. Odjezd místním autobusem do Naya Pool odkud Vám začíná Váš 13-ti kilometrový trek do Ghandruk (1.951 m.n.m.). Nocleh.Penzion, plná penze.
5. den:
Ghandruk / Sinuwa: (2.300 m.n.m.) Po snídani celodenní 15-ti kilometrový trek do Sinuwa, po cestě oběd. Nocleh.Penzion, plná penze.
6. den:
Sinuwa / Himalaya: (2873m.n.m.) Po snídani 7 kilometrový trek do tábora Himalaya. Nocleh.Penzion, plná penze.
7. den:
Himalaya / ABC: Po snídani 6-ti kilometrový trek do základního tábora Annapurny (4.130 m.n.m.). Nocleh.Penzion, plná penze.
8. den:
ABC / vesnice Bamboo: Brzké vstávaní na východ slunce, naskytne se Vám neuvěřitelně krásný pohled na horské štíty Annapurny. Po snídani 11-ti kilometrový sestup do vesnice Bamboo (2.190 m.n.m). Nocleh.Penzion, plná penze.
9. den:
Bamboo / Tadapan:i (2630 m.n.m) Celodenní 13-ti kilometrový trek do vesnice Tadapani. Nocleh.Penzion, plná penze.
10. den:
Tadapani / Ghorepani: (2250 m.n.m) Celodenní 11-ti kilometrový trek podél hřebenů přes rododendronový a borový háj do Ghorepani. Nocleh.Penzion, plná penze.
11. den:
Ghorepani / kopec Poon Hill / Naya Pool / Pokhara: Brzo ráno se vydáte na trek na kopec Poon Hill (3.195 m.n.m), odkud se Vám při východu slunce naskytne krásný pohled na Himálaje. Poté se vrátíte zpět do Vašeho penzionu, kde se nasnídáte. Po snídani 19-ti kilometrový sestup do Naya Pool, odtud transfer místním autobusem do Pokhary. Po ubytování volno na Vaše aktivity a odpočinek. Nocleh.Penzion, plná penze.
12. den:
Pokhara / NP Chitwan: Po snídani transfer do NP Chitwan. V parku můžete vidět chráněná vzácná zvířata včetně jednorožců, královského bengálského tygra a několik druhů ptáků. Možnost Jungle safari a dalších aktivit. Nocleh.Jungle safari resort, plná penze.
13. den:
NP Chitwan: Aktivity v NP Chitwan: jízda na slonovi, kanoing, návštěva sloního útulku a pozorování ptactva. Nocleh.Jungle Safari Resort, plná penze.
14. den:
NP Chitwan / Káthmándú: Transfer místním autobusem do hlavního města Nepálu. Individuální volno k poslední procházce po Káthmándú a k nákupu suvenýrů. Nocleh.Hotel, snídaně.
15. den:
Káthmándú: Po snídani individuální volno do transferu na letiště. Odlet zpět domů. Snídaně.
16. den:
Přílet.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Nepál v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat