Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Alamanda

Nizozemské Antily, Svatý Martin

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 94 490 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Alamanda ***+ Orient Bay: Populární hotel v koloniálním stylu s 42 pokoji se nachází přímo u pláže Orient Bay.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 1,5 hodiny před plánovaným odletem. Přílet na letiště Grand Case ve francouzské části ostrova, uvítání na letišti a transfer do hotelu dle výběru.

Den 2: SVATÝ MARTIN: Snídaně. Volno na koupání, opalo vání, vodní sporty. Pobyt na tomto vulkanickém ostrově, jež je rozdělen na francouzskou část o rozloze 43 km2 a holandskou část o rozloze 34 km2. Možnost využít nabídky fakultativních výletů do okolí či procházek po ostrově. Velmi oblíbené jsou nejrůznější lodní výlety, od šnorchlování až po plavby na sousední ostrovy Saba či Anguilla. Sportovní centra nabízejí široké možnosti aktivního odpočinku. Díky rozmanité podmořské flóře a fauně je ostrov oblíbeným cílem potápěčů.

Den 8: SVATÝ MARTIN - PRAHA: Volno. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Popis

Alamanda ***+ Orient Bay: 6 restaurací, několik barů, bazén, turistické centrum, faxové a internetové služby, obchody se suvenýry, půjčovna automobilů.Bílá písečná pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava

Alamanda ***+ Orient Bay: 2 tenisové kurty, fitness centrum, plážová lehátka a slunečníky zdarma, další sportovní aktivity za poplatek - vodní sporty, jízda na koních, masáže, golf.

Ubytování

Alamanda ***+ Orient Bay: Koupelna s WC, klimatizace, stropní ventilátor, TV, žehlička a žehlící prkno, fén, kuchyňka, telefon, trezor, balkón či terasa.Možné ubytování maximálně 2 osob na pokoji.

Stravování

Alamanda ***+ Orient Bay: Kontinentální snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat