Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Center Parcs De Eemhof

Nizozemsko, Flevoland, Zeewolde

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
18 °C - Možnost deště
18 °C - Možnost deště

Poloha

Vkusný prázdninový park přímo na pláži – ideální pro rodiny a pro sportovně založené hosty. klidná, přímo u jezera Eemmeer. Amsterdam cca 55 km, Utrecht cca 50 km.

Popis

prázdninový park s rozmanitým zázemím – náměstí s kavárnou Grand Café, restauracemi a palačinkárnou. Snacky, supermarket, pekařství. Dále tzv. Action Factory – továrna na různé druhy zábavy. Subtropický vodní ráj Aqua Mundo se skutečnými sochami a exotickými rostlinami, vnitřní a venkovní bazény, bazén s vlnami, peřeje, vířivka, divoká voda, vodní skluzavka, dětský bazén na řádění, bazén pro nejmenší. vstup ZDARMA do vodního ráje.

Sport a zábava

Dům her: vnitřní svět plný her a sportu (některé atrakce zdarma).

Ubytování

apartmány (A2A/B2A/C2A): pro 2 osoby. Útulně zařízené, apartmány se zařízeným balkonem nebo terasou. Není povolené ubytování miminek. Čtyřpokojové VIP suite (F4H/G4H/H4H): pro 4 osoby. Suite u moře s 2 pokoji. Samostatné WC. Viřivá vana, finská sauna. Donáška pečiva, povlečené postele, kuchyňský balíček. Prázdninové domy: renovované, obývací prostor s posezením a jídelním koutem, otevřený krb, TV, kompletně vybavená kuchyně s myčkou na nádobí (sporák, ale bez trouby), koupelna s vanou a oddělené WC, zařízená terasa s nábytkem. Třípokojové komfortní prázdninové domy (F4F/G4F/H4F): pro 4 osoby. 2 dvoulůžkové pokoje. Třípokojové VIP prázdninové domy (G4G/H4G): pro 4 osoby. 2 dvoulůžkové pokoje. Oddělené WC. Sprchový déšť, infračervená sauna. Ustlané postele při příjezdu, balíček kuchyňských utěrek, balíček s koupelovou péčí, denně čerstvé housky, denní nebo týdenní noviny. Čtyřpokojové prázdninové domy Premium (F5H/G5H/H5H): pro 5 osob. 2 dvoulůžkové pokoje. Ložnice s jedním lůžkem. Oddělené WC. Povlečené postele a kuchyňský balíček. Čtyřpokojové komfortní prázdninové domy (F6G/G6G/H6G): pro 6 osob. 2 dvoulůžkové pokoje a ložnice s patrovou postelí.

Stravování

vlastni

Ostatní

parkování: parkoviště v ceně, park bez aut. Domácí zvíře: max. 2 zvířata v jednom domě dovoleny. Nutné nahlásit při rezervaci (viz. box Rezervujte také). Domácí zvíře není povoleno v pokojích A2A/B2A/C2A a ve suitách (F4H/G4F/H4H). Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, lázeňskou taxu, veškeré prádlo Vzít s sebou: kuchyňské utěrky, nebo lze rezervovat jako speciální službu (viz. box Rezervujte také). Příjezd/minimální délka pobytu: dle rezervačního systému.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Nizozemsko v lokalitě Flevoland nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat