Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Květinový park Keukenhof s návštěvou Amsterdamu

Nizozemsko, Kombinace destinací

Květinový park Keukenhof s návštěvou Amsterdamu (hlavní fotografie)
  • Květinový park Keukenhof s návštěvou Amsterdamu (fotografie 2)
  • Květinový park Keukenhof s návštěvou Amsterdamu (fotografie 3)
  • Květinový park Keukenhof s návštěvou Amsterdamu (fotografie 4)
  • Květinový park Keukenhof s návštěvou Amsterdamu (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny
Doprava Autobusová
Poznávací zájezdy

Popis

Navštivte s námi největší květinový park světa Keukenhof, kam zavítají každoročně milovníci kvetoucích rostlin z celého světa. Nemůže samozřejmě chybět návštěva metropole Amsterdam. Najdeme zde tradiční „kamenná“ muzea s 10 tisíci exponáty, ale také řadu malých a netradičních muzeí, např. muzeum tulipánů, bible, piva, sexu, marihuany nebo tetování. V Amsterdamu na vás čeká mnoho pamětihodností, ale je zajímavý i po setmění, protože je zde velmi pestrý noční život.

Program

1. den: odjezd z ČR.
2. den: ráno příjezd do Amsterdamu - „Benátek severu“, kde kontrastem hlavních tříd jsou tichá romantická zákoutí či měšťanské domy lemované kanály. Šplouchání vody a půvabné fasády domů vytvářejí podmanivou atmosféru pro turisty. Shlédneme nově otevřený Rembrandtův dům, kostel Westerkerk s hrobem Rembrandta, náměstí Waag, čínskou čtvrť, náměstí Dam s královským palácem, brusírnu diamantů a můžeme se projet lodí po grachtech (kanály ze 17. století, které dodávají městu neopakovatelnou atmosféru, byly zapsány na seznam UNESCO). Možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussauds. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit ve čtvrti "Červených lucerniček". Následuje přejezd na ubytování.

3. den: ráno příjezd do Keukenhofu – kde najdeme na ploše 32 ha lesoparků největší světoznámý park s barevnou paletou květin. Tímto pohádkovým místem procházíte po stezkách a můžete ujít až 15 km. Uvidíte vonící květinová pole, nad kterými přechází zrak i čich. Nádherná zákoutí prastarých stromů, jezírka, tajuplné stezky, ale především miliony rostlin důmyslně poskládaných do uměleckých děl na neuvěřitelných dvaatřiceti hektarech  Fakultativně je možná cesta lodí po kanálech mezi kvetoucími políčky i lány kvetoucích narcisů, tulipánů a hyacintů. Odjezd zpět do ČR.

4. den: příjezd do ČR. Poté můžete klidnou procházkou objevit další tajemství jedinečného města, kde se potkává tisíciletá historie s každodenním životem místních.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Nizozemsko v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat