Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový resort Six Senses Zighy Bay

Omán, Musandam

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Six Senses Zighy Bay
Six Senses - Zighy Bay
Vily Six Senses Zighy Bay
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 56 730 Kč

Dostupných: 300 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Poloha

FUJAIRAH:

Fudžajra je dalším ze sedmi emirátů tvořících Spojené Arabské Emiráty. Nachází se na jejich východě, u hranic s Ománem.Tato oblast na pobřeží Ománského zálivu se od ostatních emirátů liší tím, že zde není žádná písečná poušť. Má rozlohu 1 150 km2 a asi 150 000 obyvatel, kteří hlavně žijí ve stejnojmenném hlavním městě. Fudžajra, hlavní město emirátu, je poklidná lokalita, kterou by si za svůj cíl měli vybrat všichni milovníci historie. Roku 1902 se emirát stal britským protektorátem a roku 1971 se stal součástí Spojených arabských emirátů. Emirát je absolutistickou monarchií, takže veškerou moc má emír Hamad bin Mohammed Al Sharqi, který vládne od roku 1974. Ekonomicky země závisí na dotacích z federace. Místní průmysl je zejména stavebnictví, turismus a existuje zde bezcelní zóna. Území emirátu je převážně hornaté, což je příčinou relativně vysokých dešťů, které umožňují zemědělství. Emirát je vyhledáván především kvůli svým nádherným plážím, čistému moři, ve kterém je hojnost mořského života a Fudžajra je skvělou volbou pro ty, kteří se rádi potápějí či šnorchlují. Nejlepším místem pro potápění je jednoznačně Khor Fakan. Je zde krásná příroda a historické a kulturní památky jako je např. vesnice „Shimal/Shamal“, ve které se nachází několik archeologických oblastí, či město „Dibba“, známé pro své starobylé hrady, tvrze a ruiny. Dále se zde nachází vesnička „Al Bithna“ – bývalá pevnost hlídající vstup do Harajských hor, které místy dosahují výšky více než 2 000 m., minerální léčivé prameny „Madhab“ a „Gamour Spings“.

Ubytování

SIX SENSES ZIGHY BAY 5*****:

Tento resort najdete na pomezí hor a soukromé 1,6 km dlouhé, písčité pláže v zátoce Zighy v severní části Ománu. Six Senses Zighy Bay je vzdálený 120 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji. Tento hotel je určen pro hodně náročnou klientelu, kterou osloví svým individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Nabízí luxusní, výjimečně prostorné vily v tradičním ománském stylu. Všech 82 privátních vil s bazénem a terasou je individuálně klimatizovaných, mají vlastní koupelnu s toaletou, LCD televizor s DVD přehrávačem, vysokorychlostní Wi-Fi i kabelové připojení, minibar, trezor, vysoušeč vlasů. Některé vily disponují i vinným sklípkem a soukromou masérnou. Mezi vybavení hotelu patří exkluzivní lázeňské centrum s masážemi, nealkoholickým barem, bázénem a saunou. Hotel dále poskytuje služby recepce a najdete zde i malý obchod. Personál hotelu pořádá pro hosty různé denní aktivity, včetně výletu se šnorchlováním, plavby lodí při západu slunce a kurzy vaření. Hosté si také mohou zacvičit v plně vybaveném fitness centru, zahrát si tenis či využít půjčovny kol, vyzkoušet si parasailing a další nemotorizované vodní sporty, případně lze vykonávat horskou turistiku. V hotelu je přítomna restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, vinárna či bar. Nevšedním zážitkem je á la carte restaurace Sense on the Edge na kopci s výhledem na Ománský záliv. Zábavu ve večerních hodinách poskytuje stylový koktejlový bar a vinný sklípek.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat