Vyhledat zájezd

Al Falaj Hotel Muscat

Omán, Muscat

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Al Fajal
Počasí
36 °C - Jasno
36 °C - Jasno
Cena za osobu od 24 490 Kč

Dostupných: 146 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Al Falaj Hotel se nachází ve městě Muscat (Ruwi), v blízkosti jsou Sultánovo muzeum ozbrojených sil, Muttrah Souq a přístav Sultan Qaboos. K dalším zajímavostem v oblasti patří královský palác Qasr Al Alam a pevnost Al Jalali.

Popis

Hotel nabízí 4 restaurace a 3 bary / salonky. Bezdrátové připojení k internetu je ve veřejných prostorách zdarma. Přímo v zařízení je business centrum.

Sport a zábava

V hotelu Al Falaj Hotel jsou 2 venkovní bazény, bazén pro děti, fitness a wellness centrum, vířivka a sauna.

Ubytování

K vybavení 140 klimatizovaných pokojů v zařízení Al Falaj Hotel patří mimo jiné CD přehrávač a minibar. Za příplatek mohou hosté na pokoji využít vysokorychlostní (bezdrátové) připojení k internetu. Na pokojích je LCD televize s touto nabídkou: satelitní kanály a DVD přehrávače. K dispozici jsou psací stůl, vestavěný trezor a telefon s přímým voláním a hlasovou schránkou. K vybavení koupelny patří vana se sprchou, vysoušeč vlasů a pantofle. V hotelu jsou dále k dispozici například: denní tisk zdarma a kávovar/čajovar.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : PRAHA - MUSCAT Odlet z Prahy s přestupem s leteckou společností Turkish Airlines. Občerstvení během letu. Den 2 : MUSCAT Přílet do Muscatu. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny v hotelu, možnost využívání služeb hotelu. Den 6 : MUSCAT - PRAHA V brzkých ranních hodinách check - out z hotelu a transfer na letiště. Odlet do Prahy s mezipřistáním. Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - MUSCAT Odlet z Prahy s mezipřistáním s leteckou společností Turkish Airlines. Občerstveni během letu. Den 2 : MUSCAT Přílet do Muscata. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny na odpočinek a koupání, možnost využití služeb hotelu. Den 9 : MUSCAT - PRAHA V brzkých ranních hodinách check - out z hotelu a transfer na letiště. Odlet do Prahy s mezipřistáním. Přílet do Prahy. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat