Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Oman Dive Centre - Exclusive Diver’S Resort

Omán, Muscat

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 44 990 Kč

Dostupných: 25 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Popis

Oman Dive Centre - Exclusive Diver’s Resort, Muscat: Restaurace Odyssey s terasou, plážový bar s licencí na prodej alkoholických nápojů, bazén pro dospělé a děti.Bungalovy se nachází na vlastní písečné pláži.

Sport a zábava

Oman Dive Centre - Exclusive Diver’s Resort, Muscat: Potápěčské centrum, které nabízí služby jak pro začátečníky, tak pro profesionální potápěče, šnorchlování, jízda na kajaku, výlety za pozorováním delfínů, plavby při západu slunce.

Ubytování

Oman Dive Centre - Exclusive Diver’s Resort, Muscat: Dvoulůžkové pokoje mají vlastní koupelnu pod otevřeným nebem, terasu s výhledem na moře, klimatizaci, minibar, fén, trezor. Pokoje s možností jedné přistýlky.Podmínkou pobytu v tomto resortu je zakoupení některého z potápěčských balíčků (od 175 USD na osobu).

Stravování

Oman Dive Centre - Exclusive Diver’s Resort, Muscat: Snídaně a večeře formou bufetu, obědy a la carte v hotelové restauraci.

Poloha

Oman Dive Centre - Exclusive Diver’s Resort, Muscat: V resortu se nachází 35 bungalovů Barasti Huts v tradičním ománském stylu, které jsou umístěny přímo na pláži Bandar Jussa. Resort je vzdálený 20 minut jízdy od centra Muscatu. Nachází se zde potápěčské centrum.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat