Vyhledat zájezd

Millennium Resort

Omán, Muscat, Mussanah

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
36 °C - Oblačno
36 °C - Oblačno

Exotické zájezdy

Popis

Komplex je vybaven obchodním centrem, parkovištěm, restaurací, směnárnou. Je zde možnost pronájmu auta nebo limuzíny. Obchodní hosté určitě ocení konferenční prostory.

Sport a zábava

Bazén, 3 fotbalová hřiště, hřiště na plážový volejb. Brzy bude zprovozněna také tělocvična, Spa a tenisové kurty. Možnost výletů po okolí.

Ubytování

Hotel nabízí 234 pokojů a 74 apartmánů. Všechny pokoje jsou klimatizované a jsou vybavené mini-barem, trezorem na notebook, kabelovou televizí, kávovarem/čajovarem, ovocným košem a rychlým přístupem k internetu. Některé pokoje jsou přizpůsobeny postiženým hostům.

Stravování

Snídaně / All inclusive.

Program

Den 1 : PRAHA - MUSCAT - MUSSANAH Odlet z Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Muscatu. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny v hotelu, možnost využívání služeb hotelu. Den 2 : MUSSANAH Snídaně anebo all inclusive. Volné dny v hotelu, možnost využívání služeb hotelu. Nocleh. Den 5 : MUSSANAH Snídaně anebo all inclusive v dopoledních hodinach. Check-out z pokoje anebo zaplacení LATE CHECK-OUT-u na pobyt až do transferu na letiště. Den 6 : MUSSANAH - MUSCAT V brzkých ranních hodinách odjezd z hotelu a transfer na letiště. Odlet do Prahy s mezipřistáním. Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - MUSCAT Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstveni během letu. Den 2 : MUSCAT - MUSSANAH Přílet do Muscata. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny na odpočinek a koupání, možnost využití služeb hotelu. Den 9 : MUSCAT - PRAHA V brzkých ranních hodinách check - out z hotelu a transfer na letiště. Odlet do Prahy s mezipřistáním. Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Hotel se nachází na pobřeží Batinah mezi městy Barka a Sohar a je z něho krásný výhled na přístav, Ománský záliv a hory. Vzdálenost od letiště je 45 minut jízdy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Omán v lokalitě Muscat nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat