Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

The Ruwi Hotel

Omán, Muscat

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Tulip Inn Downtown Ruwi
Počasí
37 °C - Jasno

Exotické zájezdy

Ubytování

Ubytovací kapacita hotelu je tvořena 90 moderními a prostornými pokoji typu standard, 7 pokoji Premiere a 3 Duplex suity. Sociální zařízení, individuálně řízená klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar, přístup k internetu, 24 hodinová pokojová služba a sada na žehlení, to vše je součástí vybavenosti pokoje.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : PRAHA - MUSCAT Odlet z Prahy s mezipřistáním s leteckou společností Turkish Airlines. Občerstveni během letu. Den 2 : MUSCAT Přílet do Muscata. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny na odpočinek a koupání, možnost využití služeb hotelu. Den 9 : MUSCAT Přílet do Muscata. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny na odpočinek a koupání, možnost využití služeb hotelu Den 1 : PRAHA - MUSCAT Odlet z Prahy s mezipřistáním s leteckou společností Turkish Airlines. Občerstveni během letu. Den 2 : MUSCAT Přílet do Muscatu. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny na odpočinek a koupání, možnost využití služeb hotelu. Den 6 : MUSCAT - PRAHA V brzkých ranních hodinách check - out z hotelu a transfer na letiště. Odlet do Prahy s mezipřistáním. Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

The Ruwi hotel leží v samém srdci centra města, v těsné blízkosti obchodní a finanční čtvrti. Díky výhodné poloze hotelu mají hosté snadný přístup k turisty vyhledávaným atraktivitám. Mezinárodní letiště Muskat je vzdálenou 30 km od hotelu. Hotel je vhodným místem pro obchodní klientelu.

Popis

24 hodinová recepce, restaurace, bary, 24 hodinová pokojová služba, zdarma přístup k internetu, trezor na recepci, kosmetický salón s masážemi, směnárna, doktor na telefonu, bankomat, půjčovna aut, konferenční místnost a rekreační část, to vše mají k dispozici hosté hotelu.

Sport a zábava

Venkovní bazén s terasou na opalování, dva kurty na squash a fitness.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Omán v lokalitě Muscat nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat