Vyhledat zájezd

The Ruwi Hotel

Omán, Muscat

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Ruwi
Ruwi Hotel
Počasí
29 °C - Oblačno
Cena za osobu od 19 990 Kč

Dostupných: 84 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

The Ruwi hotel leží v samém srdci centra města, v těsné blízkosti obchodní a finanční čtvrti. Díky výhodné poloze hotelu mají hosté snadný přístup k turisty vyhledávaným atraktivitám. Mezinárodní letiště Muskat je vzdálenou 30 km od hotelu. Hotel je vhodným místem pro obchodní klientelu.

Sport a zábava

Venkovní bazén s terasou na opalování, dva kurty na squash a fitness.

Ubytování

Ubytovací kapacita hotelu je tvořena 90 moderními a prostornými pokoji typu standard, 7 pokoji Premiere a 3 Duplex suity. Sociální zařízení, individuálně řízená klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar, přístup k internetu, 24 hodinová pokojová služba a sada na žehlení, to vše je součástí vybavenosti pokoje.

Stravování

Snídaně.

Popis

24 hodinová recepce, restaurace, bary, 24 hodinová pokojová služba, zdarma přístup k internetu, trezor na recepci, kosmetický salón s masážemi, směnárna, doktor na telefonu, bankomat, půjčovna aut, konferenční místnost a rekreační část, to vše mají k dispozici hosté hotelu.

Program

Den 1 : PRAHA - MUSCAT Odlet z Prahy s mezipřistáním s leteckou společností Turkish Airlines. Občerstveni během letu. Den 2 : MUSCAT Přílet do Muscatu. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny na odpočinek a koupání, možnost využití služeb hotelu. Den 6 : MUSCAT - PRAHA V brzkých ranních hodinách check - out z hotelu a transfer na letiště. Odlet do Prahy s mezipřistáním. Přílet do Prahy. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat