Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Polsko, Baltské pobřeží, Jaroslawiec

Strava All inclusive, Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
16 °C - Možnost deště
16 °C - Možnost deště

Poloha

Nádherný resort s velkým aquaparkem. Rozlehlé wellness centrum. hotel je postavený na ploše 12 ha. Resort je obklopený lesem a je v klidné oblasti. Místní centrum cca 250 m.

Stravování

plná penze nebo all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Od 11.00 do 22.00 h.: minerální voda, džusy, nealkoholické nápoje, čaj, káva, pivo, víno. Stolní nápoje k hlavním pokrmům (nealkoholické) a minerální voda na pokojích. Snacky během dne a při večerní animaci. Studené bufetové stoly během animací. Tematické večeře. Zmrzlina v aquaparku od 11.00 do 21.00 h.

Ostatní

parkování: parkoviště cca 8 €/den; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 0,60 €/den/osoba; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 25.6.-26.8. sobota/7 nocí; platba kartou: VISA, MasterCard, Diners, Maestro.

Popis

písečná pláž cca 350 m. 420 pokojů v 5 hotelových budovách a prázdninových domech. 2 hotelové restaurace, a-la-carte restaurace, 2 bary. Ohniště a místo pro grilování, prádelna. dětské hřiště, miniklub, školka (od 3 do 8 let), dětské centrum s balonovým hřištěm, bazén s atrakcemi pro děti. Skluzavky a herna. Minidisco. Dětská postýlky do 2 let cca 9 €/den (na vyžádání).

Sport a zábava

fitness, aerobic, basketbal, stolní tenis, tenis, volejbal, fotbal a badminton. Za poplatek: půjčovna kol, hotel nordic walking. Aquapark na 1700 m2 nabízí několik atrakcí - velký a moderní bazénový komplex s vyhřívanými venkovními bazény, plaveckými bazény a bazény pro aktivity s proudem, vodní skluzavky a masážní proudy. Umělá jeskyně s vodopády. Největší polský bazén s vlnobitím (770 m2) a vzduchovým gejsírem (25.5.-9.9.). 2 další bazény se skluzavkou a různými masážními proudy, vodní houbou. Opalovací loučka a opalovací terasa s lehátky a slunečníky. Animační program s večerní zábavou. Diskotéka, koncerty. finská sauna, sanarium, několik druhů vířivek (mořská, termální). Za poplatek: masáže, solárium.

Ubytování

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, cca 12 m2, v jedné z hotelových budov. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, satelitní TV, chladničkou, varnou konvicí. Trezor cca 5 €/týden. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 12 m2, v jedné z hotelových budov. Stejné vybavení jako A2A. Pokoje (Z2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 13 m2, v jednom z prázdninových domů. Stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje Lodges (F2F): dvoupokojové pokoje pro 2 osoby, cca 22 m2, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se dvěma lůžky s propojovacími dveřmi. Stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje Lodges (F3F): dvoupokojové pokoje pro 3 osoby, cca 22 m2, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se dvěma lůžky s propojovacími dveřmi. Stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje Lodges (F4F): dvoupokojové pokoje pro 4 osoby, cca 22 m2, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se dvěma lůžky s propojovacími dveřmi. Stejné vybavení jako A2A.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Polsko v lokalitě Baltské pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat