Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Martini

Polsko, Baltské pobřeží, Miedzyzdroje

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
25 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 5 220 Kč

Dostupných: 58 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Restaurace, sauna, konferenční prostory, internet, společenské akce, bar, hotel je vhodný pro děti, spodní patro budovy zahrnuje moderní relaxační centrum a lázně s moderním vybavením. Hotel nabízí velké množství rehabilitačních služeb: masáže, masáž aquavibron, kryokomora, magnetoterapie, elektroterapie, laserové terapie, bahenní zábaly a inhalace, exkluzivní finská sauna, jacuzzi.

Poloha

Villa Martini nabízí pohodlné, útulné ubytování a stravování na vysoké úrovni. Nachází se 30 m od Star Avenue (promenády hvězd) a 50 m od krásné písečné pláže Baltského moře. V bezprostřední blízkosti se nachází národní park Wolin s řadou pěších a cyklistických tras.

Ubytování

Villa Martini nabízí 30 komfortních pokojů. Pro hosty jsou k dispozici 1-3lůžkové pokoje s možností propojených rodinných pokojů a studií. Elegantní dojem je umocněn nádhernou koupelnou se sprchovým koutem, vybavenou koupelnovými doplňky. Pohodlí pokoje je podmíněno speciálně navrženým nábytkem a společně s okny a ložní dekorací vytváří nádhernou kombinaci. Každý pokoj má LCD TV se satelitním příjmem. Všechny pokoje mají balkon. Některé pokoje mají krásný výhled na Baltské moře nebo národní park Wolin (za příplatek).

Stravování

Polopenze.
Snídaně: bufetové.
Večeře: servírované.

Ostatní

Moderní hotel s příjemnou atmosférou v samotném srdci letoviska.
Poznámka: 7 nocí s polopenzí - cena zahrnuje:- ubytování (7 nocí ve 2lůžkovém pokoji)- každý den vstup do Martini SPA- sauna a jacuzzi- 2 lázeňské procedury denně (od pondělí do pátku).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat