Vyhledat zájezd

Hotel Ascot

Polsko, Krakow

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Vlastní
Počasí
9 °C - Možnost deště

Eurovíkendy

Poloha

Tento 3hvězdičkový hotel se nachází pouhých 5 minut pěšky od hlavního náměstí v Krakově a jen 700 metrů od nákupního centra Galeria Krakowska. Na hlavní vlakové nádraží Kraków Główny dojdete za 5 minut.

Popis

Personál recepce je k dispozici 24 hodin denně a podělí se s vámi o turistické informace i vlastní znalosti města. Hosté si mohou zajít na skleničku do baru s pestrým výběrem nápojů.

Ostatní

Krakow byl hlavním městem Polska do 16. století a podařilo se mu zachovat množství historických památek. Dnes je kulturním centrem a oblíbeným místem setkání pro umělce, malíře, historiky, filmaře a fotografy. Mezi místa, která stojí zato navštívit patří mnohá muzea a také jeden z domů s malbou slavného Leonarda da Vinci. Najdete zde jedno z největších židovských pohřebišť, hřbitov Remuh založený v 16. století. Dalšími zajímavými místy jsou královský palác na kopci Wawel, solný důl ve Wieliczka (15 km), Wadowice, rodiště papeže Jana Pavla II. (50 km) a koncentrační tábor v Osvětimi (60 km).

Ubytování

Ascot Hotel disponuje pokoji vybavenými satelitní TV a bezpečnostní schránkou, klimatizací a bezplatným WI-FI připojením. Ve všech je koupelna se sprchovým koutem a fénem.

Stravování

Snídaně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Polsko v lokalitě Krakow nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat