Vyhledat zájezd

Novotel Krakow Centrum

Polsko, Krakow

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Možnost deště

Eurovíkendy

Poloha

Tento stylový hotel se nachází přímo v centru města s výhledem na královský hrad Wawel, pouhých 10 minut chůze daleko od hlavního náměstí Rynek Główny.

Popis

Hotel nabízí krytý bazén, saunu a prostorné pokoje s internetem zdarma a možností přípravy čaje/kávy. Novotel má restauraci Garden Brasserie, kde se podávají různá jídla polské a mezinárodní kuchyně. K dispozici je nepřetržitá pokojová služba, přes kterou si můžete objednat pokrmy z menu à la carte a občerstvení. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce se službou praní a žehlení. Hosté mohou využívat dobře vybavené fitness centrum nebo si dopřát některou z nabízených masáží či tělových procedur. K dispozici je soukromé parkoviště.

Ubytování

Novotel poskytuje klimatizované a komfortně zařízené pokoje s posezením, sejfem a v některých případech s výhledem na řeku Vislu.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Krakow byl hlavním městem Polska do 16. století a podařilo se mu zachovat množství historických památek. Dnes je kulturním centrem a oblíbeným místem setkání pro umělce, malíře, historiky, filmaře a fotografy. Mezi místa, která stojí zato navštívit patří mnohá muzea a také jeden z domů s malbou slavného Leonarda da Vinci. Najdete zde jedno z největších židovských pohřebišť, hřbitov Remuh založený v 16. století. Dalšími zajímavými místy jsou královský palác na kopci Wawel, solný důl ve Wieliczka (15 km), Wadowice, rodiště papeže Jana Pavla II. (50 km) a koncentrační tábor v Osvětimi (60 km).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Polsko v lokalitě Krakow nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat