Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Alvor Praia

Portugalsko, Algarve, Alvor

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 9 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Pestana Alvor Praia
Pestana Alvor Praia
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 17 200 Kč

Dostupných: 88 zájezdů Zobrazit zájezdy

Eurovíkendy Dovolená a golf

Poloha

Luxusní hotel, přímo na pláži dostupné výtahem, 74 km od Fara. Hotel leží na pláži Tres Imaos, 1 km od vesničky Alvor, 5 km od Portimaa a 30 minut jízdy od Fara.

Popis

3 restaurace, bistro, bar, kavárna, health club, fitness, sauna a turecké lázně, vnitřní bazén s vířivkou, obchody, welness centrum, masáže, kadeřnictví, venkovní bazén, 7 tenisových kurtů, vodní sporty poblíž, 8 golfových hřišť v okruhu do 15 km.

Ubytování

Pokoje v 6 patrech (klimatizace, TV, rádio, mini bar, telefon, fén, sociální zařízení, internet).

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Pokud máte rádi moře a pláže, Algarve je pro vás správnou volbou. Najdete zde vše pro strávení krásných dní plných slunce. S ideálním počasím téměř po celý rok umožňuje návštěvu jak v nejvyšší sezóně, tak mimo nejvyšší sezónu, kdy je tato oblast klidnější. Dlouhé pláže jsou přerušené pouze místy skalními útvary včetně několika jeskyní, které je možné navštívit lodí. Navštivte obchůdky v přístavu Vilamoury, kde je také mnoho kaváren s výhledem na krásné jachty. Poznámka: snídaně/polopenze/za příplatek pokoj superior, pokoj s výhledem na moře nebo suite Poznámka: Sleva 10 % na rezervace provedené více jak 2 měsíce před nástupem (již v kalkulaci) Výlety: Vydejte se do srdce Algarve v konvoji džípů! Cesta přes kopce, údolí a prameny, nádhernou nedotčenou krajinou. Během cesty návštěva destilerie. V ceně oběd. Začátek v 10 hod. Lagos – město spojené s portugalskými zámořskými objevy, muzeum Antonine a zlatá kaple (vstup není v ceně), rybářská vesnice Sagres s mysem sv. Vincenta. Začátek ve 14 hod. Nejzajímavější město Algarve známé portugalským ovocem a sobotním trhem plným barev a života. Možnost zakoupení ručně vyráběných suvernýrů. Každou SO dopoledne.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat