Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Caloura Hotel

Portugalsko, Azorské ostrovy, Agua de Pau

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Caloura
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 21 590 Kč

Dostupných: 187 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén s terasou s lehátky a slunečníky a nádherným výhledem na moře, posilovna, restaurace, bar, sauna, tenisový kurt, samozřejmě konferenční prostory. U hotelu je vstup do moře po schodech, písečná pláž je cca 300 m od hotelu.

Sport a zábava

V hotelu je potápěčské centrum, na okolních plážích množství sportovních možností, využít můžete některého z nabízených výletů.

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu s fénem, balkon nebo terasu s minimálně bočním výhledem na moře, individuálně ovladatelnou klimatizaci, TV, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, internetové připojení za poplatek.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně, za příplatek je možné zajistit polopenzi s nápoji.

Poloha

Kvalitní čtyřhvězdičkový resort Caloura leží v Agua de Pau, cca 22 km od města Ponta Delgata, hlavního města ostrova Sao Miguel. Hned u hotelu je přístup do moře po schodech, písčitá pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Hotel je ideální pro milovníky šnorchlování a potápění, je tu potápěčská škola a možnosti výletů na lodích. Hotel je vhodný pro klienty preferující spíše klidnou dovolenou.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den - Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) Lisabon, přílet do Lisabonu, nocleh. 2.den - Přejezd na letiště, let na trase Lisabon - Azorské Ostrovy, přílet na Azorské Ostrovy, transfer do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - den do návratu: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, pronájem auta a cestování, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Azorských ostrovů, let na trase do Prahy (Vídně).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat