Vyhledat zájezd

Hotel Quinta Da Marinha Golf Resort (golf)

Portugalsko, Estoril

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
19 °C - Jasno

Dovolená a golf

Poloha

Tento moderní hotel byl postaven mezi zelenými horami Sintry a modrým Atlantickým oceánem. Komplex hotelu, vil a golfového hřiště leží v blízkosti elegantního městečka Estoril, romantického a historického města Sintra a typicky portugalského a kosmopolitního Lisabonu.

Popis

Hotelovým hostům je v celém resortu k dispozici recepce, 5 restaurací, několik barů, herna, bazén s mořskou vodou, parkoviště, golfový Club house, kadeřnictví, obchody a dětský klub. V hotelu je několik multifunkčních konferenčních místností. Hotel organizuje zábavné programy pro hosty.

Sport a zábava

3 venkovní bazény (2 s mořskou vodou), fitness centrum, sauna, turecké lázně, vnitřní vyhřívaný bazén, masáže, 18-ti jamkové hřiště, kde jsou upřednostňováni klienti hotelu, speciální ceny green fees, speciální ceny výukových programů, 6 osvětlených tenisových kurtů, dětský klub, půjčovna kol.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ QUINTA DA MARINHA

Toto golfové hřiště, umístěné mezi krásnými piniovými stromy a na pobřeží pláže Guincho, má jedny z nejhezčích scenérií v Portugalsku. Quinta da Marinha je pouhých 25 km od Lisabonu. Bylo designováno známým Robertem Trentem Jonesem a leží na 110 hektarovém soukromém pozemku, který je porostlý piniovými stromy. Celek Quinta da Marinha je obklopen krásnými panoramatickými výhledy. Velmi známá a obtížná jamka 13 (Par 4, 339 m sestupně směrem k moři) nabízí krásný pohled na oceán. Ke zvládnutí následující jamky (Par 3) je zapotřebí velmi přesný odpal přes útes a dosáhnout na široký, ale ne příliš hluboký green. Mnoho jezírek činí hru ještě složitější. Například jamka 10 má green obklopen vodou.
 

Ubytování

Všechny pokoje jsou klimatizovány a k jejich vybavení patří televize s rádiem, telefon s přímou provolbou, trezor, minibar, koupelna/WC, vysoušeč vlasů.

Stravování

Snídaně .


Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Portugalsko v lokalitě Estoril nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat