Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel As Lisboa

Portugalsko, Lisabon

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní
Doprava Letecká
Další názvy
AS Lisboa Hotel Lisabon
Počasí
16 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 15 141 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Eurovíkendy

Ostatní

Platba městské taxy na místě cca 1,5 €/osoba/noc.
Město sedmi pahorků nad řekou Tejo nabízí své kouzlo na první pohled. Je dokonalou směsicí moderního rušného velkoměsta, klidných historických uliček. Zároveň je jedním z nejstarších měst na naší planetě. Nádherné stavby z doby mořeplavců a králů, kostely, kláštery a parky vytvářejí nezaměnitelný vzhled města. Šarmu Lisabonu zkrátka nelze uniknout. Vydejte se tam s námi!
Fakultativní služby:

Panoramatický okruh Lisabonem 950,- Kč*

Během okružní jízdy se podíváte jak na starou část centra (nám. Marques de Pombal, náměstí Rossio, exteriéry hradu sv. Jiří, bohémskou čtvrť Bairro Alto, tak i do krásné čtvrti Belém, kde se nachází známý Památník mořeplavců, Belémská věž a nejkrásnější portugalský Jeronýmův klášter. Po přejezdu známého mostu 25.dubna k vyhlídce Ježíše Krista na protějším břehu Lisabonu si můžete vychutnat nádherný pohled na město. A to vše s česky hovořícím průvodcem.

kód pro rezervaci S 5555AA (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

Půldenní výlet na Cabo da Roca, Sintra, Estoril 1 300,- Kč*

Cabo da Roca je nejzápadnější výběžek evropského kontinentu nacházející se na 140m vysokých útesech. Sintra je bývalé letní sídelní městečko portugalských králů, které se nachází na úpatí malého pohoří Serra da Sintra. Najdete zde krásné letní paláce. Možnost navštívit buď dolní Palacio Nacional nebo horní Palacio Pena. Tento výlet je v doprovodu česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 5555AB (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

BALÍČEK ZA VÝHODNOU CENU 2 100,- Kč*

balíček A + B

kód pro rezervaci S 5555AC

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy


Popis

Hlavní město Portugalska s nejdelším mostem Evropy a největším oceanáriem, Kompletní balíček eurovíkendu do Lisabonu.

Ubytování

hotel AS Lisboa NNN

Ideální poloha hotelu, v blízkosti zastávka metra a jen pár metrů od historické části města. V okolí hotelu se nacházejí restaurace, bary a obchody. Hotel disponuje 75 pokoji, recepcí, WiFi (veřejných prostorech hotelu). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, chladničkou, fénem, telefonem, TV, sprchou nebo vanou. Snídaně formou bufetových stolů.

Program

1. DEN

přílet do Lisabonu a následně transfer do hotelu, ubytování. Individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem zdarma po okolí hotelu, seznámení s městem.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem, kde uvidíte katedrálu Sé, čtvrť Alfama s pevností svatého Jiří, odkud jsou krásné vyhlídky na město). Odpoledne individuální program například k návštěvě jednoho z mnoha muzeí, např. Muzeum Caluste Gulbenkian (sbírky Renoiara, Rubense, Rembrandta). Neměli byste vynechat ani návštěvu výstaviště Expa s největším oceanáriem v Evropě.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního celodenního výletu do Cabo da Roca, Sintry a Estorilu Odpoledne individuální program.

4. DEN

po snídaní uložení zavazadel v prostorách hotelu dle pokynů průvodce, individuální program. Po poledni transfer na letiště, odpoledne odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat