Vyhledat zájezd

Hotel Vila Galé Ópera

Portugalsko, Lisabon

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní
Doprava Letecká
Počasí
17 °C - Zataženo

Eurovíkendy

Poloha

Hotel se nachází přímo nad řekou Tejo, u mostu 25. dubna a kousek od lisabonských doků, kam se v poslední době stahuje noční život do nově otevřených luxusních klubů, restaurací a barů.

Popis

V hotelu Vám bude k dispozici všechen dostupný komfort, včetně krytého parkovacího stání, čistírny oděvů a herny s kulečníkem a společenskými hrami. Pro setkání větších skupin slouží konferenční sály a společenské místnosti.

Sport a zábava

Volný čas můžete trávit poznáváním fascinujícího kosmopolitního Lisabonu a jeho okolí. Po celodenním chození dozajista oceníte hotelové relaxační centrum s vnitřním bazénem, jacuzzi, tureckou lázní, masážemi a posilovnou.

Ubytování

Všech 243 pokojů je vybaveno klimatizací, přímou telefonní linkou, televizí se satelitem, rádiem, trezorem, který není v ceně, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, minibarem a placenou televizí. Hotel Vám také umožní přístup k faxu/modemu, pokoj je uzamykatelný pouze bezpečnostním elektronickým zámkem rovněž budete mít k dispozici čtyřiadvacetihodinovou pokojovou službu.

Stravování

Snídaně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Portugalsko v lokalitě Lisabon nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat